Lenovo випустила найбільш екологічні моделі настільних компютерів

956

Компанія Lenovo представила нові персональні комп’ютери ThinkCentre M57/M57p “Eco” в ультракомпактному (ultra-small) форм-факторі.


Lenovo випустила найбільш екологічні моделі настільних комп’ютерів

Це самий екологічний комп’ютер Lenovo і перший в світі ПК, удостоєний сертифіката Інституту навколишнього середовища GREENGUARD. Моделі ThinkCentre M57/M57p також отримали рейтинг Gold по системі EPEAT і сертифікат відповідності стандарту Energy Star 4.0. Крім того, це перші моделі лінійки ThinkCentre, виготовлені із застосуванням повторно переробленого пластику.

Отримання сертифікату GREENGUARD означає, що ThinkCentre M57/M57P не виділяють жодної з 2000 тестованих хімічних сполук. Сертифікацію Інституту навколишнього середовища GREENGUARD пройшли понад 150 тис. різних товарів і матеріалів, що гарантує їх безпеку для здоров’я і навколишнього середовища.

Рівень шуму при роботі M57/M57p є найнижчим в лінійці ThinkCentere – вони працюють практично безшумно навіть при повному завантаженні системи. Максимальний рівень акустичного шуму складає всього 4.0 дБ.

Новий ультракомпактний ПК ThinkCentre M57/M57p “Eco” поставляється з повним пакетом інструментів ThinkVantage. Одним натисканням користувач зможе відновити систему після вірусної атаки, встановити оновлення, очистити жорсткий диск і отримати допомогу адміністратора. Також в комп’ютерах ThinkCentre M57/M57p використовується технологія Intel vPro, яка дозволяє адміністратору віддалено здійснювати підтримку системи, включаючи установку пакетів безпеки, налаштування профілю енергоспоживання, навіть якщо система вимкнена або BIOS і вінчестер неактивні.

ThinkCentre M57/M57p “Eco” обладнані останньої версії чіпа безпеки Trusted Platform Module (TPM), що кодує паролі, електронні сертифікати та захищає інформацію від зовнішніх програмних атак. Технологія Intel vPro зберігає системну інформацію в енергонезалежній пам’яті (NVM) і дозволяє адміністраторам оперативно і просто оновлювати версії додатку і програм захисту, а також керувати енергоспоживанням. Комп’ютери обладнані стандартними мережевими контролерами, передбачена можливість активувати/деактивувати через BIOS порти USB, а також користувач отримує підписку на програмну підтримку компанії Computrace.

Разом з новими ПК Lenovo оголошує нову вертикальну підставку для системного блоку і монітора (VPC), за допомогою якого користувач зможе звільнити ще більше місця на робочому столі. У конструкції пристрою використовується стандартний кріплення VESA, що дозволяє використовувати монітори різних розмірів. Крім того передбачена можливість піднімати, нахиляти і повертати монітор вертикально на 90 градусів.

Крім описаних вище ПК лінійка ThinkCentre поповнилася наступними моделями: M57e – високопродуктивний настільний ПК для великого бізнесу; A57 – надійний настільний ПК для малого і середнього бізнесу. Обидві моделі виконані з застосуванням останніх технологій, включаючи 45-нм процесори Intel, технологію Intel Quad Core і відеокарти DirectX 10. ThinkCentre M57e забезпечує високий рівень безпеки та зручність адміністрування. У той час як ThinkCentre A57 завдяки технології ThinkVantage і можливості передавати зображення на два незалежних дисплея дозволить малому і середньому бізнесу збільшити ефективність і продуктивність. Обидві моделі випускаються в трьох форм-факторах: “Tower”, “Desktop” і “Small”.

В Росію ThinkCenter M57 “Eco” буде поставлятися за попередніми замовленнями. Вартість мінімальної комплектації становить 900 доларів.