Lenovo виходить на ринок нетбуків

540

Компанія Lenovo оголосила про свій вихід на ринок так званих «нетбуків» з новою моделлю IdeaPad S10.

За задумом Lenovo, ці тонкі і надзвичайно компактні ноутбуки зможуть стати доповненням до домашнього комп’ютера, так і першим комп’ютером для початківців користувачів. Модель IdeaPad S10 дозволяє виконувати найпростіші операції, наприклад, працювати в Інтернеті, перевіряти і відправляти пошту, слухати музику, запускати інші базові програми. При товщині близько дюйма і вазі менше кілограма нова модель нетбуків IdeaPad S10 має привабливий дизайн і широку колірну гаму.

Нетбук IdeaPad S10 з 10,2-дюймовим екраном поставляється в класичному білому або насиченому чорному виконанні, а також в глянсовому червоному. Для максимальної зручності клавіатура моделі всього на 15% менше повнофункціональної клавіатури стандартного ноутбука. Енергозберігаюча технологія РК-підсвічування дозволяє значно продовжити час автономної роботи порівняно з традиційними екранами.

Для доступу в Інтернет нетбуки оснащені WiFi, а наявність слота Express Card дозволяє використовувати пристрій для роботи з мобільними широкосмуговими мережами зв’язку. Оскільки мобільні комп’ютери є невід’ємним засобом спілкування, IdeaPad S10 оснащений усіма необхідними для цього інструментами: вбудована веб-камера може використовуватися для відеоспілкування, два порти USB і мультикард-рідер, що підтримує 4 формату карт, служать для перенесення фотографій, музики і відео. Нетбук IdeaPad S10 поставляється з попередньо встановленою операційною системою Microsoft Windows XP.

Завдяки процесору Intel Atom, нетбуки IdeaPad S10 підтримують всі ті функції, які очікують від другого, додаткового комп’ютера. Lenovo IdeaPad S10 пропонується в двох конфігураціях: 512 Мб оперативної пам’яті, жорстким диском на 80 Гб або 1 Гб оперативної пам’яті, жорстким диском об’ємом 160 Гб. Система безпеки Lenovo OneKey Rescue System дозволяє у випадку збою або ураження вірусом відновлювати дані одним натисканням клавіші.

Нетбуки IdeaPad S10 надійдуть у продаж в середині вересня 2008 року за ціною від 12 тис. рублів.