Нові потокові сканери Epson GT-S50 і GT-S80

498

Компанія Epson представила абсолютно нову лінійку продуктивних потокових сканерів формату А4, покликаних забезпечити найрізноманітніші завдання обробки, оцифровки і архівування бізнес-документів.Epson GT-S80

Сканери Epson GT-S50 і GT-S80 мають високошвидкісним інтерфейсом USB 2.0 і поєднують в собі ряд унікальних властивостей для ефективної роботи з різними додатками і простої інтеграції в системи електронного документообігу.

Пристрої серії Epson GT-S80 мають виняткову швидкість сканування документів – до 40 сторінок в хвилину та до 80 зображень в хвилину. У сканерів серії Epson GT S50 цей показник досягає 25 стор/хв. та 50 зображень в хвилину. Пристрій автоматичної подачі документів відрізняється великою ємністю для сканерів даного класу – воно вміщує до 75 сторінок формату А4. Обидві моделі підтримують драйвери Twain, WIA і ISIS і забезпечують повну сумісність з рішеннями для управління документообігом.

Простота використання має найбільше значення для бізнес-користувачів. Моделі GT-S50 і GT-S80 мають дворядковий РК-дисплей, який забезпечує простий доступ до налаштувань функцій сканування. А можливість сканування візитних карток, ідентифікаційних карток та карток-перепусток з тисненим кодом дозволяє задіяти дані моделі для задач сканування з прямою передачею інформації в базу даних.

Вбудоване програмне забезпечення Epson Event Manager скорочує час, що витрачається на сканування інформації, а також дозволяє натисненням всього однієї кнопки перетворити, розподілити і зберегти інформацію з документа так, як треба користувачу: зберегти в мережевий папці або відправити по пошті, роздрукувати на принтері або вивести інформацію на проектор.

У сканерах серії Epson GT-S50 і GT-S80 використовується світлодіодна технологія Ready Scan, що дозволяє почати сканування моментально після включення або виходу з режиму очікування. Крім того, компоненти сканерів не містять ртуті, що негативно впливає на навколишнє середовище.

Сканери поставляються разом з передовим програмним забезпеченням для поліпшеної обробки документів і збільшення продуктивності. ЗА Presto PageManager 8 входить в стандартну комплектацію Epson GT-S50, а модель Epson GT-S80 комплектується версією Pro, дозволяє створювати вбудовану систему керування архівними документами. З Abbyy FineReader Sprint Plus OCR відповідає за розпізнавання тексту і створення редагованих документів 177 мовами, а ЗА BizCard Reader забезпечує швидке і просте перетворення контактної інформації з візитних карток в зручну базу даних з функцією пошуку.

Сканери Epson GT-S50 і GT-S80 з’являться на російському ринку в грудні 2008 року, рекомендовані роздрібні ціни становитимуть: Epson GT-S50 – 23 тис. рублів, Epson GT-S80 – 37,5 тис. рублів.