Lenovo анонсувала нові ноутбуки для бізнесу

435

Компанія Lenovo представила нові ноутбуки серії ThinkPad SL.

Нові ноутбуки – SL300, SL400 і SL500 – демонструють сучасну функціональність, в тому числі інтегрований адаптер для високошвидкісного широкосмугового доступу до Інтернету, широкі мультимедійні можливості і плеєр Blu-Ray DVD (опціонально). Особливий стиль моделей надає глянцевий корпус чорного кольору.

Крім того, компанія Lenovo анонсувала ще шість нових моделей ноутбуків – ThinkPad R400, R500, T400, T500, X200 і W500. У новій лінійці Lenovo використовуються багато з тих рішень, які були вперше представлені в знаменитому ноутбук ThinkPad X300, в тому числі – накопичувач на базі твердотільної пам’яті (SSD), РК-підсвічування екрану і GPS-приймач. У нових моделях серії T впроваджена можливість перемикання графічного адаптера, а підтримка порту екрану (Display Port). Нові ноутбуки також отримали сертифікат класу “Gold” за результатами випробувань Electronic Product Environmental Assessment Tool (EPEAT). Всі останні моделі ThinkPad, включаючи ноутбуки серії SL, побудовані на базі сучасних процесорів Intel Centrino 2.

Проектуючи нові ноутбуки, фахівці Lenovo врахували особливості експлуатації сучасних мобільних комп’ютерів. Користувачі повинні мати можливість працювати там, де їм хочеться – вдома, в офісі, в парку або в кафе. У даний час спостерігається збільшення попиту на постійне підключення до мережі в режимі 24 години на добу, 7 днів в тиждень. Для задоволення цих потреб моделі серії ThinkPad SL оснащені різними вбудованими модулями високошвидкісного мобільного доступу до Інтернету. Завдяки спільній програмі Lenovo, AT&T і Ericsson оптимізовані послуги мобільного широкосмугового Інтернету стають ще більш зручними та доступними для користувачів. Крім того, ноутбуки підтримують технології WiFi, Ethernet і Bluetooth (опціонально).

Нові моделі ноутбуків підтримують роботу з мультимедійними додатками: комп’ютери поставляються з динаміками, мікрофонами та веб-камерою (опціонально), що дозволяє влаштовувати голосові та відео-конференції через Інтернет. Завдяки підтримці HDMI/VGA користувачі зможуть переглядати відеоконтент, наприклад, фільми, в високому дозволі. У комп’ютерах ThinkPad SL висока продуктивність доповнюється стильним дизайном: вперше в лінійці ThinkPad ноутбук буде проводитися з чорної полірованої кришкою.

Активна система захисту Lenovo Active Protection System захистить дисковий накопичувач у разі падіння комп’ютера подібно автомобільної подушці безпеки, а опціональний сканер відбитків пальців запобігти несанкціонований доступ до комп’ютера. Модель ThinkPad SL300 може поставлятися з екраном з РК-підсвічуванням.

Ноутбуки ThinkPad SL400 і SL500 надійдуть в продаж в серпні і будуть продаватися за роздрібною ціною від 1,3 тис. доларів. Інші моделі надійдуть у продаж у вересні.