Кінотеатр з футбольний мяч

452

На виставці IFA2008, що пройшла в Берліні, компанія Philips представила новий домашній кінотеатр Philips CinemaOne, який виконаний у несподіваному форм-факторі.

Новий пристрій Philips поєднує в собі DVD-програвач, гніздо для підключення iPod, чотирьохканальний підсилювач і сабвуфер. Все це вміщується в єдиному стильному корпусі, розмір якого не більше звичайного футбольного м’яча. Цей маленький і універсальний домашній кінотеатр підходить для невеликих приміщень.

Малогабаритний кінотеатр (27,2×17,2х27,2 см) Philips CinemaOne відрізняється потужним об’ємним звучанням, формованим точно спрямованими динаміками, розташованими по периметру пристрою. П’ятидюймовий сабвуфер вбудований в основу блоку, а установка кінотеатру позбавлена труднощів, оскільки немає необхідності прокладати додаткові шнури живлення і кабелі передачі сигналу.

Philips CinemaOne

Чотирьохканальний підсилювач і модуль цифрової обробки сигналу (DSP) CinemaOne здатні обробляти звук Dolby Digital, DTS, багатоканальний і стереофонічний звук MPEG2. Пристрій використовує патентовані аудіотехнології і технології матричної обробки Philips, формуючи реалістичний кінематографічний звук з чіткими і ясними діалогами і міцними, глибокими басами.

CinemaOne підтримує практично будь-які формати відео, у тому числі DivX, Mpeg і WMV, а також практично всі цифрові носії, включаючи різні типи дисків DVD, CD, або iPod з прямим підключенням через спеціальне гніздо у корпусі CinemaOne. За допомогою пульта домашнього кінотеатру можна управляти плеєром iPod, при цьому вся інформація про відтворюваний медійний контент виводиться на екран телевізора.

Philips CinemaOne

Відеосигнал може масштабуватися до HD-дозволу 1080р, а HDMI-підключення забезпечує первозданну точність передачі відеосигналу. CinemaOne також здатний відображати у високій якості фото в форматі JPEG, підтримуючи функції відображення, повороту, слайд-шоу і масштабування.

Високошвидкісний USB-порт і MP3-вхід дозволяють підключати самі різні портативні пристрої — використовуючи PCM, WMA або MP3. А технологія Philips Fullsound при обробці звукового сигналу відновлює найдрібніші деталі стислій музичного запису, покращуючи звучання.