Intel анонсував нове покоління Classmate PC

459

На що проходить в ці дні конференції IDF в Шанхаї корпорація Intel представила нове покоління дешевих портативних комп’ютерів Classmate PC, які повинні з’явитися у продажу вже в квітні поточного року.


Intel анонсував нове покоління Classmate PC

Ціна нових Classmate PC складе від 300 до 500 доларів, що помітно вище ціни основного конкурента – ноутбука, просувається в рамках проекту One Laptop per Child, однак і функціональність розробок Intel вище.

Продаватися нові ноутбуки Intel будуть в країнах, де велика частина населення тільки відкриває для себе сучасну обчислювальну техніку.

Друге покоління Classmate PC буде використовувати нові процесори Atom з частотою до 1,86 ГГц і енергоспоживанням до 3 Ватт. Як і перше покоління комп’ютерів, новинки будуть мати 7 – або 9-дюймовий дисплей і вбудовану веб-камеру, а ось місткість жорсткого диска буде збільшена до 30 Гб.

В Intel відзначили, що нові ClassmatePC створені інженерами компанії на базі більшості розробок Intel, однак в комп’ютерах є і запчастини інших виробників, тому нові ПК в майбутньому можуть проводитися і під іншими брендами, повідомляє CyberSecurity.