Epson Stylus T26: доступний принтер з роздільними картріджами

476

Компанія Epson починає зміну модельного ряду, представляючи новий принтер Epson Stylus T26 з роздільними картріджами, призначений для друку документів і фотографій в домашніх умовах.

На відміну від інших виробників, що пропонують роздільні картриджі тільки для дорогих моделей, компанія Epson реалізує політику економічною друку на принтерах всіх цінових сегментів. Так і доступна за ціною модель Epson Stylus T26 комплектується роздільними картріджами – потрібно міняти картридж тільки того кольору, який закінчився. Це рішення, як і наявність спеціальних наборів картриджів, забезпечують економію до 10%, значно знижує витрати на друк.

Принтер Epson Stylus T26

Epson Stylus T26 використовує пігментні чорнило Epson DURABrite Ultra, які були розроблені спеціально для універсальної друку: вони підходять для друку на звичайному офісному папері, так і на фотопапері. Пігмент закріплюється на поверхні паперу, не проникаючи в її структуру, тому текст виглядає чітким, як при лазерного друку. При цьому, оскільки кожна частинка чорнила укладена в захисну полімерну оболонку, документи і фотографії, зроблені на Epson Stylus T26, мають високу водо – і світлостійкістю.

Швидкість друку на Epson Stylus T26 становить до 26 сторінок в хвилину в чорно-білому і до 14 стор/хв у кольоровому режимі.

В комплект поставки принтера входить додаток Epson Easy Photo Print. З його допомогою можна легко вибирати і відправляти фотографії на друк. У програмі реалізовані також основні функції редагування. Наприклад, зробити кадрування або видалити ефект червоних очей можна натисненням всього однієї кнопки. Крім того, Epson Stylus T26 підтримує технологію колірної корекції фотографій – Epson PhotoEnhance, яка автоматично визначає сюжет кадру: портрет, пейзаж тощо, і підбирає необхідні колірні настройки.

Як і всі принтери Epson, Stylus T26 відповідає стандарту Energy Star. До останніх інноваційних рішень у галузі енергозбереження відноситься функція автоматичного переходу в режим очікування, яка дозволяє скоротити споживання електроенергії та збільшити економічну ефективність друку.

Принтер Epson Stylus T26 буде доступний на російському ринку в червні 2008 року. Його рекомендована роздрібна ціна складе 1,8 тис. рублів.