Epson представив бізнес-принтери на основі Micro Piezo

393

Компанія Epson представила нову лінійку бізнес-принтерів на основі технології Micro Piezo – принтери Epson B-300 і Epson B-500DN. Собівартість кольорової сторінки в нових моделей дорівнює собівартості чорно-білого лазерного друку.


Epson представив бізнес-принтери на основі Micro Piezo

Висока швидкість друку, висока надійність і великий ресурс, можливість якісного кольорового друку на різних матеріалах – від офісного паперу до картону – все це доповнює економічні характеристики нових принтерів.

Максимальний ресурс картриджа становить 8000 сторінок, що забезпечує економічну і довгу друк без заміни витратних матеріалів. Сумарна місткість лотків для паперу становить 650 листів, 2 лотка призначені для швидкого перемикання між носіями різного типу.

Надійність Epson B-300/B-500DN виражається в максимальному обсязі друку до 20 тис. сторінок в місяць. Спеціальні технології використовуються для запобігання застрягання паперу. А друкуюча головка Epson Micro Piezo нового покоління, що використовувалась раніше тільки в професійних широкоформатних принтерах Epson, відповідає за створення стабільно якісних та чітких відбитків – при будь-яких обсягах завдань друку.

Нові принтери використовують чорнило Epson DuraBrite Ultra, які забезпечують стійку якісний друк на будь-яких носіях. Подібно лазерним відбитками, документ, створений на Epson B-300 або Epson B-500DN, не боїться води і стійкий до виділення маркером.

Epson B-300 і Epson B-500DN підключаються через USB 2.0, при цьому Epson B-500DN має можливість мережевого підключення і можливість двостороннього друку в стандартній поставці, а Epson B-300 може бути укомплектований опцією двостороннього друку додатково.

Поставки Epson B-300 і Epson B-500DN на російський ринок почнуться в червні 2008 року, рекомендовані ціни складуть 11 тис. рублів і 18,5 тисяч рублів відповідно.