Verbatim представив носії Blu-Ray 2x DL

454

Компанія Verbatim представила двошарові диски BD-R 2x Dual Layer з об’ємом пам’яті 50 Гб і швидкістю запису 2х.BD-R 2x Dual Layer 50 Гб

Новий Blu-ray-диск від Verbatim підходить для запису фільмів високого дозволу, резервного копіювання великих обсягів офісних даних і довгострокового зберігання фото – і відео-архівів. Новинка з’явилася в класичному футлярі з 5 дисків в кожному і в упаковці на шпинделі по 10 дисків.

Диски Blu-Ray BD-R 2x Dual Layer мають об’єм пам’яті 50 Гб з двократною швидкістю запису і дозволяють записувати відео високої чіткості у форматі MPEG2 тривалістю до 270 хвилин. Запис диска займає 93 хвилини. Диски BD-R 2x Dual Layer є особливо міцними за рахунок застосування компанією Verbatim особливою технологією нанесення на поверхню диска спеціального захисного покриття HardCoat. Воно обепспечивает захист робочого шару, що знаходиться близько біля поверхні диска, завдяки анти-статичних властивостей і стійкості до поверхневих пошкоджень, що дає дисків додатковий захист від подряпин, відбитків пальців і частинок пилу.