Новий РК-телевізор Philips зявиться на російському ринку

469

Компанія Philips оголосила про вихід на російський ринок РК-телевізора 42PFL9803 FlatTV, володаря премії Європейської асоціації зображення і звуку (EISA).

Ця модель з діагоналлю екрана 42 дюйми забезпечує високу контрастність і плавність руху об’єктів на екрані. Значне поліпшення якості зображення обумовлено високим динамічним коефіцієнтом контрастності 2 000 000:1, а також технологією Perfect Natural Motion, яка створює віртуальні «кадри» для плавного, без характерних ривків, відображення сцен руху, знятих на кіноплівку з частотою 24 кадру в секунду.

Модель 42PFL9803 використовує технологію регульованою підсвічування екрану Philips LED LUX, яка включає 128 світлодіодних сегментів (1 152 світлодіода). З кожним сегментом пов’язано дев’ять світлодіодів, яскравість яких може регулюватися окремо, що дозволяє точно контролювати світловіддачу кожного пікселя. Тому навіть при наявності яскравих і темних областей в межах одного сегмента, яскравість пікселів темних частин може зменшуватися, забезпечуючи оптимальну контрастність.

Гарантія високої якості зображення – процесор Perfect Pixel HD Engine.. Ця новітня технологія, розроблена Philips, що дозволяє обробляти 500 млн. пікселів в секунду (вдвічі більше, ніж у попереднього покоління).

Технологія Perfect Natural Motion забезпечує відсутність ефекту «тремтіння» зображення, роблячи його кристально чітким. Це особливо важливо при перегляді матеріалів в дозволі 1080p/24. Perfect Natural Motion визначає параметри руху зображення і компенсує вібраційні ефекти, як у телемовленні, так і при відтворенні даних з дисків DVD і Blu-ray.

Новинка також використовує інші передові технології Philips, в числі яких — система фонової підсвічування Ambilight Spectra. Технологія Philips виділяє домінуючі на екрані кольору і проектує їх з екрану на стіну за обидві сторони, підсилюючи емоційну залученість в перегляд.

Вбудований HDTV-приймач MPEG-4 дозволяє без спотворень приймати сигнал високого дозволу.
ростой у використанні і налаштуванні телевізор 42PFL9803 оснащений чотирма входами HDMI 1.3 a EasyLink, забезпечуючи простоту підключення HDMI-пристроїв. А також має Ethernet-портом, який дозволяє підключити телевізор до ПК і включити його в домашню бездротову мережу, використовуючи протокол DLNA.

Телевізор Philips 42PFL9803H з’явиться у продажу в Росії в жовтні 2008 року за рекомендованою роздрібною ціною 125 тис. рублів.