Джефф безос програв позов проти nasa, а ілон маск не упустив нагоди штовхнути опонента

18

Засновник і генеральний директор компаній spacex і tesla ілон маск публічно висміяв засновника blue origin джеффа безоса після того, як той програв судовий процес проти nasa. Маск розмістив мем із зображенням персонажа з науково-фантастичного фільму ” суддя дредд “з коронною фразою” ти був засуджений ” (you have been judjed).

Нагадаємо, що кількома годинами раніше федеральний суд сша постановив, що позов був відхилений в останній інстанції і виніс рішення на користь nasa. Після цього джефф безос заявив на своїй сторінці в twitter, що його космічна компанія blue origin буде поважати це рішення федерального суду сша, незважаючи на те, що воно не відповідає бажанням і ідеям його компанії.

Pic.twitter.com/deqkttvs3u

– elon musk (@elonmusk) november 4, 2021

Нагадаємо також, що blue origin спочатку хотіла отримати 5,99 мільярда доларів за виконання цього контракту. Це виявилося майже в два рази більше, ніж хотіла spacex. Після конкурсних торгів nasa віддало цей контракт космічній компанії ілона маска. Але, за словами безоса, американське космічне агентство не дало можливості скорегувати початкові умови і знизити ціну.

Пізніше він запропонував знижку в 2 мільярди доларів тільки для того, щоб цей контракт переглянули. Nasa відмовилося займатися такими речами і уклало контракт зі spacex, після чого безос подав до суду проти всіх учасників угоди.

Для тих, хто хоче знати більше: