Японці показали самий розкішний Bentley

522

Незважаючи на те, що японська фірма ASI (Accurate. Spirit. Imagination) існує лише п’ятнадцять років, це тюнінг-ательє вже встигло заслужити високу репутацію.

Головним чином завдяки своєму серйозному і часом неординарному підходу до «прокачку» машин. Остання робота японський тюнерів – розкішний і дорогий ASI Bentley Continental Tetsu GTR буде показана 4 листопада на виставці SEMA 2008 в Лас-Вегасі.

В основі машини лежить купе Bentley Continental GT, яке японці досить грунтовно переробили. Повороживши з налаштуваннями вихлопної системи і турбонагнітачами, перепрограмувавши блок управління і систему охолодження двигуна, японці добилися того, що потужність шестилитрового 12-циліндрового мотора зросла з 560 до 800 л. с. Ще більш радикальним змінам піддався кузов. Широко використовуючи композитні матеріалу, японці одягли машину фактично в нове плаття». Так автомобіль отримав карбоновий дах, капот, кришку багажника з антикрилом і задній дифузор. Через розширених колісних арок ширина машини збільшилася з 1,91 до 2,07 м. Радіаторна решітка виконана в стилістиці «тевтонських щитів» автомобілів Audi, з’явилися новомодні «вуса» світлодіодів денного світла, а головна оптика обзавелася затемненими стеклами.

ASI Bentley Continental Tetsu GTR

Крім того, над екстер’єром і інтер’єром автомобіля попрацював японський дизайнер Тетсуи Накамура, відомий своїми роботами по оформленню псевдо стародавньому японському стилі інтер’єрів ряду японських люксових готелів. В даному випадку Накамура так само використовував в обрамленні капота, колісних дисків і оббивки крісел елементи візерунків з палаців і храмів давньої столиці Японії – Кіото. Найцікавіше, що в якості «донора» була використана леворульная версію Bentley Continental GT. Саме такі машини, з неправильним розташуванням керма дуже шановані в «просунутих» японських драйверів.

Динамічні характеристики машини поки невідомі, але можна припустити, що за рахунок більш потужного двигуна, зміненої аеродинаміки і полегшеного кузова швидкість ASI Bentley Continental Tetsu GTR може перевищити позначку в 360 км/ч, а розгін до «сотні» займе близько 4 с. Усього буде виготовлено 29 штук ASI Bentley Continental Tetsu GTR. Ціна кожного автомобіля складе близько $800 тис., повідомляє [email protected]