Cyber-Shot T300: фотокамера з 10-мегапіксельною матрицею

466

Компанія Sony випустила нову 10,1-мегапіксельну фотокамеру Cyber-Shot T300. Новинка буде випускатися в декількох варіантах стильною колірної гами – сріблястою, чорною або червоною.


Cyber-Shot T300: фотокамера з 10-мегапіксельною матрицею

Якість зображення і реакцію забезпечує процесор обробки зображення Sony BIONZ, який підвищує швидкість і точність автофокусування, управляє експозицією і балансом білого, коректує колір і виконує безліч інших функцій. Він також підвищує чутливість до максимального рівня ISO 3200 для отримання без спалаху якісних знімків з низьким рівнем шумів при зйомці в приміщенні або при низькому рівні освітленості. Технологія Double Anti-Blur, яка являє собою поєднання високої чутливості з оптичною системою стабілізації зображення Super SteadyShot забезпечує отримання чітких знімків при зйомці з рук, особливо в умовах слабкого освітлення або при максимально висунутому зум-об’єктив.

Однією з функцій процесора BIONZ є також оптимізатор динамічного діапазону D-Range Optimiser, який настроює експозицію і контрастність для більш природного зображення, особливо при яскраво освітленому тлі, коли існує ризик втрати деталей на занадто сильно або слабо освітлених ділянках кадру. Новий режим DRO Plus обробляє кожну ділянку кадру окремо, щоб у найскладніших ситуаціях зробити експозицію ще більш природною і збалансованою.

Удосконалена технологія розпізнавання осіб Face Detection здатна тепер автоматично відрізняти дітей від дорослих і коректувати експозицію і тілесні тони, а також зменшувати ефект червоних очей для отримання відмінних портретів з супербыстрым «відстеженням об’єктів.

Щоб зробити процес зйомки ще цікавіше, функція Smile Shutter чекає моменту, коли об’єкт посміхнеться, щоб автоматично спустити затвор. Це зручно для зйомки природних портретів, а також для зйомки маленьких дітей, які не завжди посміхаються на ваше прохання. Цю функцію можна використовувати разом з функцією Face Detection, щоб робити знімок в той момент, коли дитина або дорослий посміхнеться.

Вперше у фотокамерах Cyber-shot модель T300 оснащена інтелектуальною функцією вибору режиму зйомки Intelligent Scene Recognition, яка позбавляє користувача від необхідності вибирати параметри в ряді типових ситуацій зйомки. У режимі Advanced mode фотокамера робить два знімки – один при стандартній автоматичній настройці, а другий з оптимізованими параметрами, і надає Вам можливість вибрати той кадр, який Вам більше подобається.

Серед інших примітних характеристик цієї моделі великий, широкоформатний 3,5-дюймовий сенсорний РК-екран Clear Photo Plus. Завдяки високій роздільній здатності 230 тис. точок цей екран підходить для перегляду знімків і демонстрації їх друзям. Фотокамера оснащена високоякісним об’єктивом Carl Zeiss Vario-Tessar з потужним 5х оптичним збільшенням.

Після зйомки фотокамера T300 спрощує пошук потрібних знімків. Новий режим “Date View” виводить на екран покажчик зменшених знімків у форматі календаря, а режим “Обране” відтворює тільки ті знімки, які Ви відібрали. Крім того, функція “Filter by Faces” автоматично вибирає кадри, в яких є діти, немовлята і посмішки – дуже зручно, якщо потрібно переглянути безліч портретів.

Ваші знімки будуть виглядати ще краще на екрані телевізора у вигляді слайд-шоу з музичним супроводом. При підключенні фотокамери T300 до будь-якого HD-сумісного телевізора BRAVIA або дисплея, що підтримує режим PhotoTV (через додатково поставляється кабель з адаптером) Ви отримуєте ще більш високу якість зображення Full HD з високою деталізацією.

Фотокамера Cyber-shot T300 надійде в продаж в Росії в квітні 2008 року.