Subaru покаже в Лас-Вегасі два концепти на базі Forester

546

На виставці SEMA, яка стартує в Лас-Вегасі 4 листопада, відбудуться прем’єри двох концептів на базі позашляховиків Subaru Forester.

Перший з них – це “сверхзаряженный” Forester XTI. Він отримав силовий агрегат від Subaru Impreza WRX STI – 2,5-літровий турбомотор потужністю 315 к. с. З ним позашляховик може розігнатися до 100 км/год менш ніж за 5 секунд. Доповнюють вигляд “ракети” фірмова переливчаста забарвлення і обвіс від JDM. Цікаво відзначити, що в наступному році серійний Forester XTI буде продаватися не тільки на батьківщині, але і в США і Європі.

Другий концепт – це Mountain Rescue Forester; він призначений спеціально для гірських рятувальників, які займаються допомогою гірськолижникам, сноубордистам і іншим екстремалам.

Subaru

Цей автомобіль відрізняє висока прохідність, забезпечена дорожнім просвітом в 35,6 см і 30-дюймовими шинами Yokohama Geolandar. Додатковий захист встановлена на днище, фари, решітку радіатора; на даху розташована аварійна освітлювальна система, кріплення для лиж і навіть спеціальний рятувальний тобоган. Вінчає список обладнання надпотужна лебідка, здатна витягнути до 4,3 т вантажу, повідомляє Autonews.