Bluetooth-гарнітура Jabra BT2050: на пульсі моди

414

Компанія GN Netcom представляє на російському ринку нову bluetooth-гарнітуру Jabra BT2050. При довжині 42 мм вага гарнітури складає всього 8 р. Новинка виконана в стильному мінімалістичному дизайні і орієнтована на тих, хто хоче насолоджуватися перевагами бездротового зв’язку і відповідати останнім модним тенденціям.


Bluetooth-гарнітура Jabra BT2050: на пульсі моди

Характерною особливістю BT2050 є стильний сріблястий диск, в який інтегровані основні робочі кнопки девайса. Корпус гарнітури, виконаний з чорного матового пластика.

Гарнітура дуже проста і інтуїтивно зручна в управлінні. Пристрій автоматично з’єднується з мобільним телефоном, який підтримує bluetooth, після першого ж включення. Відповісти на вхідний дзвінок або завершити виклик можливо одним легким натисненням кнопки. У BT2050 реалізована технологія eSCO, що забезпечує природний чистий звук, порівнянний з розмовою «лицем до лиця». Технологія EDR забезпечує високу швидкість і якість передачі даних від гарнітури до телефону.

Новинка оснащена всім необхідним для комфортного бездротового зв’язку. Завдяки потужному акумулятору час роботи пристрою в режимі розмови становить 4 години, а в режимі очікування – 180 годин. Користувач може самостійно вибрати найбільш зручний спосіб носіння гарнітури – з завушної дужкою чи без неї. В комплект входять 2 завушні дужки різного розміру.

Рекомендована ціна Jabra ВТ2050 становить 1500 рублів. Гарнітура з’явиться у продажу в липні 2008 року, повідомляє Cifrovik.