Beachman 64-гібрид електромотоцикла і електровелосипеда (відео)

48

На краудфандинговому майданчику indiegogo представлений оригінальний проект гібридного засобу пересування, розробленого ентузіастами з канади. Пристрій під назвою beachman 64 має характеристики як електричного велосипеда, так і електромотоцикла, і оцінюється виробниками всього в 2560 доларів. Максимальна швидкість beachman 64 обмежена 32 км/год.

Хитромудрі розробники використовують в проекті beachman 64 ідею продажу повноцінного мотоцикла, який документально можна оформити як велосипед. Встановлений в beachman 64 мотор-редуктор з дросельною заслінкою має потужність 2000 вт, яка реально занижена до 500 вт, що і дозволяє віднести пристрій до класу електричних велосипедів. Максимальна швидкість beachman 64 також занижена до 32 км/ч. Автономну роботу підтримує акумулятор на 40 ач, здатний забезпечити до 90 км автономного пробігу.

Для управління і контролю параметрів гібридного мотоцикла використовується вбудований дисплей, на який виводиться інформація про швидкість, рівень зарядки акумулятора, напрузі і пройденій відстані. Підвищену міцність транспортного засобу і безпеку користувача забезпечує сталева рама. Збільшена прохідність гарантується 18-ти дюймовими колесами, забезпеченими мотоциклетними амортизаторами. Є вбудовані дискові гальма, протиугінна сигналізація, звуковий сигнал і світлодіодне освітлення з сигнальними вогнями.

При розробці гібридного засобу пересування beachman 64 було враховано вимогу, що пред’являється до електричних велосипедів, і модель отримала компактні педалі, обертаючи які можна розігнати мотоцикл до відносно невеликій швидкості.

Маса beachman 64 становить 100 кг, що робить його схожим скоріше з мотоциклом, ніж з велосипедами. Загальна вага водія і пасажира не повинна перевищувати 159 кг. Продаж beachman 64 відкрита через indiegogo для жителів канади, які зможуть стати власниками гібрида, заплативши всього 3250 канадських доларів або 2567 доларів сша. На глобальний ринок beachman 64 буде виведений тільки в 2023 році, і тоді електромотоцикл буде пропонуватися за ціною 3312 доларів сша.