На зворотному боці місяця помічена “таємнича хатина” (2 фото)

29

Китайський місяцехід yutu 2, прокинувся 29 жовтня 2021 року після тривалого «сну» на темній стороні місяця і почав свою 36-місячну експедицію, зробив кілька знімків загадкового об’єкта на горизонті, вже прозваного «таємнича хатина». Невеликий об’єкт має форму куба з чіткими гранями.

Пересування місяцеходу yutu 2 по поверхні місяця утруднено складним рельєфом і численними кратерами. Тому незважаючи на те, що від «таємничої хатини» до yutu 2 всього близько 80 метрів, шлях земного апарату займе кілька місяців. Протягом цього часу місяцехід буде об’їжджати численні дрібні кратери і уникати руху по крутих схилах. Крім того апарат працює з використанням сонячних батарей, і його «робочий день» залежить від положення сонця.

Численні астероїди, регулярно бомбардують місяць, можуть створювати унікальні геологічні формації, до числа яких можна було б віднести і «таємничу хатину», помічену yutu 2. Єдине, що насторожує – це чіткі рівні грані об’єкта.

Китайські журналісти висловлюють фантастичні припущення про те, що» хатина «побудована біля» материнського ” кратера, який став результатом краху корабля інопланетян. Також не виключається, що об’єкт є місячною станцією космічних піонерів, які досліджують наш супутник. У китайських соціальних мережах “таємничу хатину” порівнюють з об’єктами з фантастичних творів артура кларка і кінофільму стенлі кубрика. Чекати вирішення загадки залишилося зовсім недовго: китайський місяцехід почав рух у бік невідомого куба.