BBK випустила звукові панелі

404

Компанія BBK Electronics повідомила про початок виробництва нової категорії цифрової техніки – звукові панелі (Sound Bars).

Це рішення дозволяє отримувати якісний об’ємний багатоканальний звук за допомогою лише одного компонента, позбувшись від безлічі гучномовців і проводів в приміщенні. Панель забезпечує просте підключення до РК-телевізору.

Перша модель в новій категорії BBK – панель SB122. У корпус звуковий панелі інтегровано 5 незалежних динаміків, які створюють об’ємне звучання за допомогою спеціальної запатентованої системи QSurround. Дана система обробляє аудіосигнал і поділяє його на кілька вузьконаправлених звукових каналів – центральний, фронтальні і тилові. В результаті користувач отримує ефект повноцінного навколишнього звуку. Система QSurround дає можливість поринути в атмосферу панорамного звучання. Для отримання більш глибоких і насичених нижніх частот до системи можна підключити зовнішній сабвуфер (як пасивний, так і активний). Панель також дозволяє насолоджуватися якісним звучанням при перегляді звичайних ефірних телепрограм.

Власний USB-порт дає можливість підключати флеш-плеєр BBK (або інший портативний пристрій) і слухати музику безпосередньо з пам’яті плеєра. Для використання функції караоке в моделі передбачені два мікрофонних входу.

Елегантний і строгий дизайн звуковий панелі SB122, виконаний в стилі РК-телевізорів BBK великих діагоналей, буде гармонійно поєднуватися з будь-яким інтер’єром. Новинка BBK надійде в продаж в середині липня 2008 року.