BBK випустила РК-телевізори з вбудованим DVD-плеєром і караоке

591

Компанія BBK Electronics повідомила про початок випуску нової групи продукції – багатофункціональних ТБ-пристроїв серії BOOK. Новинки поєднують в собі РК-телевізор, мультиформатний DVD-плеєр і розважальну систему караоке.


BBK випустила РК-телевізори з вбудованим DVD-плеєром і караоке
BBK выпустила ЖК-телевизоры со встроенным DVD-плеером и караоке
BBK випустила РК-телевізори з вбудованим DVD-плеєром і караоке

У модельному ряду нових телевізорів представлені апарати з діагоналями екрана 15, 19, 20 і 22 дюйма. Причому кожна з цих моделей випускається в двох варіантах – з системою «Караоке+», або системою «Караоке MIX», про що говорить буква в назві пристрою.

РК-телевізори, що мають в кінці назви букву “K”, оснащені оригінальною системою “Караоке+”. Разом з цією технологією можна вчитися співати або просто виконувати пісню дуетом з професійним співаком. Фонограма на диску «Караоке+» доповнено голосом професійного співака. З провідним вокалістом простіше освоїти нову мелодію і цікавіше співати добре знайому пісню. У комплекті з телевізорами поставляється караоке-диск на 500 пісень і мікрофон.

Якщо в назві моделі присутня літера “X”, ці пристрої оснащені системою “Караоке MIX”, яка відкриває нові можливості роботи з піснями. Система дозволяє влаштовувати командні змагання, а також вести підрахунок балів за виконання. Великий вибір варіантів сортування (за номером, за назвою, виконавцю, за жанром, за мовою) і можливість складати і зберігати список улюблених пісень роблять використання «Караоке MIX» простим і зручним. В комплекті відразу два мікрофони і диск на 3000 пісень.

Вбудований в телевізори DVD-плеєр є мультиформатним – він підтримує абсолютна більшість поширених аудіо і відеоформатів. Крім того, всі телевізори оснащені власними USB-інтерфейсами, що значно розширює мультимедійні можливості пристрою. Через порт USB можна відтворювати аудіо-, відеофайли безпосередньо з флеш-пам’яті зовнішніх сумісних пристроїв.

РК-телевізори з діагоналлю екрана 19 і 22 дюйма відносяться до категорії пристроїв HD Ready. Крім того, 22-дюймові моделі оснащені універсальним цифровим інтерфейсом HDMI і підтримує зображення високої чіткості (720p, 1080i).

Нові телевізори BOOK характеризуються універсальністю способів кріплення і мають безліч варіантів установки і розташування. Всі моделі забезпечені спеціальною підставкою для розміщення на горизонтальній поверхні, а також мають можливість кріпитися на стіну за допомогою вхідного в комплект є поворотного кронштейна (крім 22-дюймових моделей).

Поєднавши в одному пристрої таку кількість технологій і інтерфейсів – РК, DVD, USB, HDMI, компанії BBK Electronics вдалося створити комплексний універсальний розважальний «комбайн», який здатний виконати всі функції домашнього розважального центру. Перші Combo РК-телевізори BBK вже надійшли в продаж.