Samsung ML-2855ND: принтер для малого бізнесу

462

Компанія Samsung Electronics представила нову модель монохромного лазерного принтера ML-2855ND, розробленого для малого бізнесу і невеликих робочих груп.Принтер Samsung ML-2855ND

Samsung ML-2855ND покликаний стати заміною в модельному ряді компанії принтера ML-2850ND. Одним з основних переваг новинки є висока швидкість друку – до 28 сторінок в хвилину при однобічного друку і до 14 сторінок у хвилину при двосторонній, що скорочує витрати паперу та економить час.

Новий принтер відрізняється компактними розмірами і привабливим зовнішнім виглядом. Компактність ML-2855ND дозволяє встановлювати його без шкоди для загального робочого простору на столах в невеликих офісах і домашніх приміщеннях. А завдяки низького рівня шуму (всього 50 дБ) тиша в офісі не буде порушена. Крім цього, ML-2855ND оснащений вбудованою контрольною панеллю, істотно полегшує роботу з принтером і його налаштування. Дворядковий РК-дисплей виводить системні повідомлення і полегшує навігацію по меню пристрою. Принтер ML-2855ND — на сьогоднішній день-єдиний у своєму класі, оснащений РК-дисплеєм.

Samsung ML-2855ND оснащений 400 МГц процесором і 64 Мб оперативної пам’яті, яка може бути розширена до 192 Мб. Такі технічні характеристики забезпечують швидку обробку завдань і значно скорочують час друку при посиланні на принтер декількох завдань від різних мережевих користувачів. Крім того, ML-2855ND забезпечує швидке виконання поставлених завдань: між натисканням кнопки «Друк» та печаткою першої сторінки проходить всього 8,5 секунд, що підвищує ефективність роботи офісу. Ця модель оснащена багатофункціональний лоток на 50 аркушів і стандартним на 250. ML-2855ND володіє кращим в класі показником продуктивності: він здатний віддрукувати до 50 тис. сторінок в місяць.