Asus republic of gamers представила футуристичний роутер rapture gt-ax6000

22

Бренд asus republic of gamers (rog) анонсував випуск високопродуктивного дводіапазонного ігрового маршрутизатора rapture gt-ax6000 з підтримкою wi-fi 6 (802.11 ax).

Його перша відмінність, яка відразу впадає в очі – це футуристичний дизайн. Ігровий маршрутизатор дозволяє стійко підключати відразу кілька пристроїв. Він оснащений 64-розрядним 4-ядерним процесором broadcom з тактовою частотою 2,0 ггц. За підтримку wifi 6 за схемою 4×4 відповідає флагманський чіпсет broadcom. Таке поєднання дозволяє отримувати швидкість бездротового зв’язку до 6000 мбіт/с за рахунок використання утиліти прискорення asus rangeboost plus.

Завдяки поєднанню каналів 160 мгц, технологій ofdma і mu-mimo, підключення по wi-fi 6 забезпечує пропускну здатність і мережеву ефективність в середовищах з щільним трафіком, яка в 4 рази перевищує звичайне підключення через антену. Такий варіант передачі можна вважати ідеальним рішенням при використанні в густонаселених районах.

Великою привабливістю володіє функція агрегування wan. Вона дозволяє комбінувати використання порту 2,5 гбіт/с з портом 1 гбіт/с.в результаті вдається розкрити смугу пропускання wan шириною до 3,5 гбіт/с, що можна назвати швидким з’єднанням навіть для новітніх надшвидкісних інтернет-провайдерів. Таку величезну пропускну здатність інтернету можна роздавати через wifi 6 або через другий порт 2,5 гбіт/с в режимі lan.

Інша корисна функція – це агрегація lan. Завдяки їй, користувачі можуть з’єднати разом два порти lan з пропускною здатністю 1 гбіт/с і отримати 2-гбіт з’єднання lan. Таке рішення зручно при наявності потужних мережевих пристроїв, таких як nas або настільний пк.

Маршрутизатор rapture gt-ax6000 підтримує настроювані світлові ефекти asus aura rgb. Функція asus aimesh дає можливість побудувати mesh-мережу wifi для всього будинку. Для цього підійдуть будь-які маршрутизатори, сумісні з asus aimesh, які будуть застосовуватися в якості mesh-вузлів. З їх допомогою можна розширити покриття мережі і усунути мертві зони, забезпечивши надшвидкий і надійний wi-fi у всьому будинку.

Стане в нагоді також і додаток asus router. Воно дозволяє геймерам одним клацанням включити режим мобільної гри. В цьому випадку відразу встановлюється пріоритетність для трафіку, що виходить від мобільного телефону. Той отримує нижчий пінг і зменшену затримку.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд точки доступу zyxel nwa50ax з wi-fi 6 і підтримкою zyxel nebula . Zyxel nwa50ax – це компактна точка доступу з простим і зручним адмініструванням через zyxel nebula, відмінно реалізує весь потенціал wi-fi 6. Детальніше про це читайте в статті ” огляд точки доступу zyxel nwa50ax з wi-fi 6 і підтримкою zyxel nebula “.

читайте також:

qnap анонсувала 5-швидкісну 2-портову мережеву карту qxg-10g2tb