Нові МРЗ-плеєри Samsung

489

Samsung Electronics представила нове покоління МРЗ-плеєрів S2, S3, U4 і Q1 на найбільшій галузевій виставці IFA 2008.

На російському ринку плеєри YP-S2 і YP-S3 надійшли в продаж у липні, YP-U4 — в серпні, YP-Q1 надійде у продаж у жовтні.

USB МРЗ-плеєр Samsung U4, який в модельному ряді компанії плеєр U3, створювався з прицілом на емоційний дизайн і мультифункціональність. Концепція дизайну «лакмус», відбилася в назві пристрою, навіяна колірною гамою лакмусового папірця.

Samsung U4

Передня панель плеєра — глянсова, округла і приємна на дотик. У моделі реалізована технологія DNSe 2.0, яка забезпечує U4 краще звучання серед інших плеєрів такого форм-фактора. Однодюймовый монохромний OLED-дисплей і три світлодіода посилять задоволення від прослуховування музики.

Завдяки форм-фактору заряджати плеєр, закачувати в нього музику і дані можна легко і швидко, а гарячі клавіші, призначаються користувачем, допоможуть зробити управління неймовірно простим. Час звучання становить 16 годин, плеєр доступний у рожевому, пурпурному або синьому кольорі з 2 Гб або 4 Гб пам’яті.

Samsung Q1

Q1: Diamond – діамант лінійки. Технологія DNSe 3.0 забезпечує йому високу якість звуку. У Q1 застосовано безліч технологій поліпшення якості, також плеєр аналізує дані з МРЗ-файлу про жанрі композиції, і на їх основі вибирає підходящу налаштування еквалайзера.

Є TFT-дисплей з діагоналлю 2,4 дюйма і светодионые індикатори. Плеєр буде випускатися в чорному, білому і сріблястому кольорах з пам’яттю об’ємом 4,8 Гб і 16 Гб.
MP3-плеєр S2 схожий на невеликий камінь. Незважаючи на свої компактні розміри, музичні здатності цього плеєра високі. Моделі використана технологія DNSe.

Ця модель випускається в п’яти кольорах: білому, чорному, червоному, зеленому і пурпурному. На вибір пропонується два варіанти обсягу пам’яті – 1 Гб та 2 Гб.

Samsung S3

Новий МРЗ-плеєр Samsung S3 — це повністю мультимедійний пристрій. Прийшла на зміну моделі К3, S3 об’єднує в собі можливість перегляду відео, відтворення іншого мультимедіа-контенту, потужний і чистий звук, сучасний оригінальний дизайн.

У плеєрі застосована технологія DNSe 2.0. У плеєрі є 12 попередньо встановлених налаштувань еквалайзера, які допоможуть отримувати насолоду від музики навіть в найбільш галасливих місцях простим перемиканням клавіші. Користувач може створити налаштування еквалайзера, налаштувати тривимірну звукову сцену по своєму смаку.

Плеєр випускається в декількох колірних рішеннях корпусу: чорному, білому, зеленому, синьому і червоному. Плеєр поставляється з об’ємом пам’яті 2 Гб та 4 Гб.