Як вибрати розробку сайтів

10-27-2019


Одні “заманюють” низькою ціною, інші, бонусами та акціями, треті, термінами. Підвівши підсумок “за” і “проти” ми вивели якийсь список критеріїв на які варто звернути увагу при виборі розробника свого веб – проекту. Тільки досвід створює справжнього майстра. При виборі досвідченого розробника, Ви отримуєте для себе певний гарант якості і впевненість у подальшій роботі свого проекту. Досвідченим, можна вважати компанію-розробника, яка працює в даній сфері не менше 5 – ти років. Переглянувши портфоліо виконавця, можна відстежити еволюцію складності виконаних проектів. До створення веб – проекту будь-якої складності потрібно підходити в комплексі. Компанії, які надають широкий спектр послуг, стосовно вашого проекту, беруть на себе відповідальність за якісне виконання кожного з етапів. Також хочемо вам порекомендувати отзывы DvaCom

При наявності такого комплексу, замовникові буде простіше керувати своїм проектом, а розробники будуть знати про Ваш проект абсолютно всі нюанси, що в майбутньому позитивно позначиться на ньому. Більша кількість великих компаній користуються послугами “фрілансерів”. В даному випадку, вигоду отримують всі крім замовника. Дуже важливо щоб у штаті були кваліфіковані фахівці. У цьому випадку замовник захищає себе від зриву термінів розробки проекту. Існують комерційні і некомерційні системи. У разі, якщо платформа для Вашого сайту є комерційним продуктом, переконайтеся, що ліцензія на право використання даного продукту зареєстрована на Вас або Вашу компанію.

Спробуйте встановити демо – версію системи, завантажити фотографію, додати текст, написати статтю або новину. В процесі тестування систем Ви зможете вибрати зручну саме для Вас. Розробник проекту повинен мати в загальному доступі ціни на надані послуги. Таким чином, можна провести моніторинг цін на подібні послуги. У процесі переговорів важливо розуміти калькуляцію вартості проекту а також мати технічне завдання, щоб надалі знати звідки що взялося. Де ж знайти розробника веб – проекту. Якщо Ви вибрали комерційну систему управління сайтом, зайдіть на офіційний сайт і перегляньте список партнерів у Вашому регіоні. У таких списках можна знайти компанію розробника у своєму регіоні, ознайомитися з сертифікованими партнерами а також побачити компетенції компаній і список надаваних послуг.