Як вибрати і купити сумку для ділової жінки

4-3-2018

Що таке жіноча сумка? Для чоловіка це загадкова жіноча примха, предмет гардероба, в якій жінка зберігає купу непотрібних речей і ніколи не може знайти нічого потрібного. Для жінок – необхідний аксесуар, який вони беруть з собою навіть тоді, коли в ньому нічого не лежить. Сумочка потрібна жінці як повітря. Причому однієї сумочки жінці природно мало. Сумка для роботи і для шопінгу, для прогулянок по вулиці, поїздок на природу і сумочка для виходу в світ. За сумочці можна визначити не тільки смак і уподобання жінки, а її характер, прагнення і життєві орієнтири.рекомендую купити https://storebags.com.ua/g14510939-delovye-sumki-portfeli

Всі жінки різні, і кожна з них любить різні моделі сумок. Але жінку, обходящуюся зовсім без цього аксесуара, уявити собі неможливо. Будь то сумка легкого напівспортивного стилю, витончений ридикюль, в який і покласти що-небудь представляється скрутним, або велика містка сумка, обладнана величезною кількістю кишень і відділень — вона є у кожної представниці прекрасної статі.

Які основні вимоги, що пред’являються до сумці її майбутньою власницею? Це краса, зручність, оригінальність і сполучуваність з предметами гардеробу. Причому часто жінка не може вибрати сумку по кілька днів, а то і тижнів. Ще б пак, адже вона повинна підходити до всієї її взуття, вміщати в себе все, що потрібно, але виглядати так, як ніби там нічого немає. Отже, яка ж сумка підійде до вашого стилю?

Діловій жінці потрібна прямокутна, жорстка і стійка сумка. Вона повинна бути не дуже великий, але досить місткою, адже там будуть одночасно знаходитись ділові документи, щоденник, телефон, ключі і гаманець, а також необхідну кількість косметики, флакон парфумів та інші необхідні жінці речі.

Відмінний варіант – плоска прямокутна сумка-конверт, яку носять на плечі. Вона має досить простий фасон і майже повністю позбавлена обробки, але це компенсується строгими лініями її обрисів і якістю дорогої шкіри.

Можна зупинити свій вибір на сумки-портфелі – прекрасний варіант для офісу. На ній можуть бути присутніми накладні кишені в передній частині, а також складчасті бічні накладки. Вона має застібку на відкидному клапані і дві ручки. Таку сумку можна носити на плечі.

Сумка-планшет, що представляє собою прямокутник вертикального виду з відкидним клапаном — відмінно доповнить образ бізнес-леді.

Тепер більш докладно зупинимося на кольорі сумки. На загальну думку, найкращими кольорами для сумки ділової жінки є класичний чорний, а також суворий коричневий. Підходять також бежеві і темно-вишневі або баклажановые кольору.

Краще всього підібрати сумочку до рукавичок і взуття (або навпаки). Це підкреслить стиль ділової леді, зробивши ваш елегантний класичний образ завершеним і цілісним.

Матеріал, з якого зроблена сумка – перше, що кидається в очі, враховуючи простоту фасонів жіночих ділових жінок, так що на цьому економити не слід.

Найкращим варіантом була б теляча шкіра гарною вичинки. Вона м’яка, але одночасно міцна, мало схильна до деформації. Відмінно виглядає лакована шкіряна сумка, або модель, виконана з шкіри крокодила.

При виборі сумки уникайте яскравою, химерною фурнітури. Ваш образ не прикрасять численні вульгарні блискучі застібки і заклепки. Краще всього, якщо фурнітура буде черненая або бронзового кольору.

Сумка бізнес-леді повинна бути по-діловому суворої, позбавленої надмірностей, але в той же час жіночною і привертає увагу. Підберіть сумку по фігурі і стилю одягу, і жоден чоловік не зможе зупинити на вас погляд.