Зовнішність Lamborghini Estoque розсекречена

513

До цього моменту про концептуальному чотиридверному концепт-каре – Lamborghini Estoque ми могли судити лише по декількох дразнилкам, пущеним по світлу піарниками компанії.

Але зараз над цікавою новинкою завіса тотальної таємничості нарешті розсіяна, і все завдяки витоку, яка відбулася нещодавно.

Концепт отримав міцний 5,15-метровий кузов з вуглепластиковим силовими елементами, в який крім пілота зможуть вміститися ще три «відморожених» пасажира. Точної інформації про силовому агрегаті поки немає, але неофіційні джерела твердять, що в рух Estoque призводить фольксвагенівська V-образна 5,2-літровий 560-сильна «десятка», яка отримала притулок на швидкому Gallardo LP 560-4.

Lamborghini Estoque

Концепт – брехня, та в ній натяк: не виключено, що щось подібне Lamborghini пустить у виробництво. Багато хто вже навіть пророкують появу серійного чотиримісного Ламбо в 2010 році. Що ж, подивимося… Докладніше про подальшу долю імені Estoque ми дізнаємося днями після офіційної прем’єри в Парижі, повідомляє [email protected]

Lamborghini Estoque