Як вибрати газонокосарку

3-29-2018

Слід вибирати таку газонокосарку, яка найкращим чином підходить до Вашого саду. Користуючись наступними порадами, Ви можете відразу вирішити яка модель відповідає Вашим цілям.Пропоную купити vdr.com.ua/gazonokosilki-i-aeratory/gazonokosilki

Що вибрати?

Важливий критерій вибору – це площа ділянки, який Ви будете скошувати. Так легкі і зручні в користуванні газонокосарки (візки) рекомендується застосовувати, особливо для невеликих і середніх ділянок, площею до 800 квадратних метрів, в той час, як косарки з додатковими функціями, такими як привід коліс і велика ширина реза, кращі, насамперед, на великих ділянках до 2500 кв. м.

Електричний або бензиновий?

Якщо площа Вашої ділянки складає більше 800 кв. метрів і на ньому не занадто багато перешкод для електрокабеля, то легка і компактна електрична косарка підійде для скошування Вашої ділянки. (Увага: уточніть чи є проблеми з електрикою , такі як знижена напруга). Крім того, електродвигун газонокосарки виробляє менше шуму і працює без вихлопних газів. Якщо ж Ви хочете обробляти великі ділянки, то модель з потужним бензиновим двигуном,то що потрібно. Безсумнівним достоїнством такої косарки буде незалежність від джерел електроживлення і кабелів, а заправки паливного бака Вам вистачить на великі площі за один робочий цикл (бензинові косарки можна використати і на газонах малих і середніх ділянок).

Навіщо потрібен травозбірник і що таке мульчування

Більшість газонокосарок (візків) серійно оснащені травозбірником, що дозволяє їм відмінно виконувати функції підбирача трави. Особливо оригінальні багатофункціональні косарки (з мульчуванням). З допомогою багатофункціональних ножів спеціальної форми трава східчасто зрізається і подрібнюється в корпусі на дрібні частинки. При підвішеному травозбірник багатофункціональна косарка функціонує як підбирач трави. У разі використання насадки для мульчування без травозбірника корпус косарки закривається і дрібно порізана трава падає на скошений ділянка – усунення зрізаної трави не потрібно. Зрізана подрібнена трава розподіляється по ґрунті, внаслідок цього рідина і цінні поживні речовини повертаються рослинам на газонах.

Для чого потрібен тример

Електричні тримери (з верхнім розташуванням двигуна) відмінно використовуються для косовиці невеликих газонів, окантовок доріжок і важкодоступних зон на ділянці. Їхні потужні електродвигуни виробляють енергію для зрізання трави і дикої рослинності.
В кутах і по краях ділянки, між деревами і чагарниками, а також уздовж стін і окантовок, викладених камінням, електричні тримери зрізають все, що залишилося на ділянці після основного скошування візком.