Як вибрати детектор валют

7-18-2019

Как выбрать детектор валют
Ці поради будуть корисні тим, хто вперше зіткнувся з необхідністю перевіряти гроші на справжність. Так само описуються мінуси того чи іншого типу детекторів.
Також хочемо вам порекомендувати узнать больше на сайте SMC


Вам не доведеться запам’ятовувати правильне розташування ІЧ-, УФ-, МГ – міток на банкнотах різних номіналів. Автоматичний детектор все зробить за вас, вам тільки потрібно вставити банкноту в купюроприймач і апарат видасть результат.
Вибирати варто ті моделі, які підтримують оновлення ПО (прошивки) під нові банкноти.
Якщо вам потрібна автономна робота (без розетки), то шукайте модель з вбудованим акумулятором.
Мінуси: Можу бути помилкові спрацьовування, якщо банкнота занадто стара, була “випрана” або детектора не оновлено під цей вид банкноти. Через певний час необхідно чистити датчики, які забруднюються при тривалому використанні детектора.
Якщо у вас при собі є пам’ятка з ІК захисними мітками, то варто придивитися до моделей з ІЧ – камерою і дисплеєм. Ви зможете наочно переконатися в достовірності тієї чи іншої банкноти.
Мінуси: Необхідність пам’ятати або мати під рукою пам’ятку з захисними мітками для банкнот.
Підходять для тих, хто працює десь в офісі або в невеликих магазинах і т.
Знову ж таки, краще зупинитися на виборі моделі з перевіркою ІЧ – захисту. Автономність і габаритні розміри відходять на другий план. Існують моделі невеликих розмірів з можливістю роботи як від мережі 220В, так і від автомобільного адаптера.
Наявність вбудованої лупи, УФ – ламп, МГ – датчиків, підключення дод. опцій і виведення зображення на монітор комп’ютера – все це зазвичай використовується на серйозних фінансових установах (банки, наприклад).
Мінуси: УФ – лампи і ЕЛТ – дисплеї виходять з ладу згодом (для тих, хто вирішив брати УФ – детектори). У дешевих моделях може відбуватися розплавлення пластику від нагрівання УФ – ламп (якщо детектор включений і простоює без діла). Необхідність пам’ятати або мати під рукою пам’ятку з захисними мітками для банкнот. Великий асортимент товарів від відомих світових брендів за доступними цінами.