Як включити темний режим в windows 11

69

Windows 11 виглядає чистою і яскравою. Можливо, для когось занадто яскравою. Не хвилюйтеся-темний режим входить в число багатьох функцій, що з’явилися в windows 10. І є цілий ряд речей, які ви можете зробити з темами та кольоровими акцентами для ще більш настроюваної ос. Ось як налаштувати темний режим у windows 11.

Виберіть тему

Щоб змінити тему в windows 11, відкрийте «параметри»>«персоналізація» . Тут ви зможете вибрати тему, яка буде застосовуватися до всіх меню windows. Ці теми можуть змінити ваш фон, піктограми робочого столу, панель завдань, кольорові акценти та програми. Windows 11 поставляється з декількома попередньо завантаженими темами, деякі з яких забарвлюють різні елементи в темні кольори.

Ви можете подумати, що закінчили після цього, але є кілька варіантів, які слід враховувати, якщо ви хочете повністю налаштувати обрану тему.

У розділі «параметри»>«персоналізація»>«теми» натисніть «огляд тем”, щоб відкрити microsoft store і додати нові теми на свій комп’ютер.

У розділі “спеціальні можливості” містяться теми для слабозорих і світлочутливих людей. Деякі з цих тем додають темні елементи в windows 11. Виберіть бажану тему у спадному меню та натисніть “застосувати”.

Налаштування кольору windows 11

Також ви можете замість встановленого поєднання кольорів змінити окремі кольори і налаштувати те, на що впливає темний режим, а на що ні. У розділі» персоналізація “виберіть «кольори” . Потім ви можете встановити більш традиційний темний режим або змінити колірні настройки.

Відкрийте спадне меню і виберіть між світлим, темним і особливими настройками кольорів. Якщо ви оберете режим “особливі” , ви зможете вибрати, які компоненти ос будуть використовувати темний режим, а які — світлий.

У розділі «кольори windows» ви можете вибрати бажаний колір, який буде використовуватися разом з обраним вами режимом. Або виберіть з палітр, пропонованих windows, або натисніть “користувацькі кольори” , щоб підібрати власний колір. Інші параметри дозволяють контролювати, де будуть відображатися обрана палітра.