Як побудувати теплицю.

10-10-2018

Як побудувати теплицю.

Будівництво теплиці починається зі створення проекту. Важливо, щоб майбутня будова забезпечило оптимальні умови для росту і розвитку рослин. Тому спочатку визначається, який сорт і вид городніх і садових культур вирощується. Екзотичні овочі та фрукти і не завжди взаємодіють один з одним. Це стосується певного рівня вологості, температурного балансу та інших кліматичних факторів. ua/ polikarbonat/ полікарбонату полягає в тому, що вони універсальні. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі капельная лента.
Це конструкції, які підійдуть як для вирощування помідорів, огірків, так і для вузькоспеціальних рослин, які не прижилися в північному кліматі. Краще накреслити ескіз і визначити розміри. Це вигідно не тільки з точки зору стійкості майбутньої споруди, але і з боку фінансової економії. Попередні розрахунки, перевірка допоможе скласти кошторис і не витрачати час на поїздки по магазинах для закупівлі додаткового сировини.
Конструювати теплицю можна на фундаменті, або без. Якщо передбачається використання полікарбонату, можна просто вкопати опорні арматурні стовпи по периметру. Між опорними стовпами фіксуються додаткові металеві поперечини. Заздалегідь прораховуються розміри полікарбонатних панелей, які вставляються в теплицю і фіксуються за допомогою герметика або клейового складу. Ключова проблема – це зведення каркаса. Щоб не помилитися, варто купувати спеціальні профілі ГКЛ.