Як оскаржити рішення суду

6-3-2019

Как оспорить решения суда
Як відомо, основною функцією судової системи завжди було і залишається здійснення правосуддя, однак, в дійсності судові рішення не завжди бувають справедливими і бездоганними. Якщо вас не влаштовує рішення суду по вашій справі, не впадайте у відчай — будь-яке судове рішення може бути оскаржено. У цій статті юристи порталу безкоштовних юридичних консультацій розкажуть, як правильно оскаржити несправедливе рішення суду.
Також хочемо порекомендувати – http://law-blog.ru/
Порядок оскарження в обох випадках однаковий: вам необхідно звернутися в канцелярію суду з двома примірниками скарги. Перший примірник залишається в суді, другий, з відміткою про прийняття, ви забираєте собі. Працівники канцелярії не мають права відмовити в реєстрації скарги — рішення про прийом або відмову у прийомі скарги приймає тільки суддя.
У відповідності з Цивільним кодексом РФ, апеляційна скарга може бути подана протягом одного місяця з дня ухвалення рішення суду, кассационна — протягом шести місяців з дня їх вступу в законну силу.
Державне мито при подачі апеляційної чи касаційної скарги становить 50% розміру державного мита, що підлягає сплаті при поданні позовної заяви немайнового характеру.
При написанні апеляційної чи касаційної скарги слід пам’ятати, що правильне з точки зору закону судове рішення не може бути скасовано або змінено.
Варто зазначити, що єдиного зразка скарги на рішення суду не існує — будь-яка скарга складається в індивідуальному порядку, виходячи із суті розглянутого спору. Якщо у вас виникли труднощі при складанні скарги на рішення суду, ви можете завантажити примірні зразки скарг, або звернутися за безкоштовною консультацією до наших юристів.
Як правильно написати клопотання в суд. Як правильно подати скаргу на дії судді.
Ваше запитання: Отримаєте відповідь через 15 хв.
Ви задаєте своє питання через просту форму. Форма дуже коротка: тільки сам питання, номер телефону та ім’я. Додатково ви можете вказати тему, питання, але це не обов’язково.
Питання потрапляє до юриста і розглядається.
Питання потрапляє до одного з наших юристів, згідно з його спеціалізацією. На розгляд питання йде до 15 хвилин.
Усього через 15 хвилин вам дзвонить юрист і дає свою відповідь.
За вказаним номером з вами зв’язується наш юрист, і ви обговорюєте повністю, що вас цікавить.
Дякуємо за допомогу з грамотним вибором КВЕД.
Протягом найближчої години оператор подзвонить і прийме ваше запитання.
Ну що ж ви так швидко йдіть.