Види індивідуальної реклами.

1-2-2019

Види індивідуальної реклами.

Як правило, більша частина реклами розглядається протягом 24 годин, але в деяких випадках це може зайняти більше часу. 1) Забороняється використовувати параметри таргетингу для дискримінації, образи, провокації, приниження людей або для проведення агресивної рекламної політики. 2) Якщо ви налаштовуєте таргетинг реклами на індивідуально налаштовані аудиторії, то при їх створенні ви повинні дотримуватися відповідні умови. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі заказать наклейки.
Всі компоненти реклами, включаючи текст, зображення або інші мультимедія, повинні бути актуальними і відповідати пропонованого продукту або послуги, а також аудиторії, якій демонструється реклама. Продукти і послуги, згадані в тексті реклами, повинні збігатися з представленими на цільовій сторінці, а цільовий сайт не повинен містити пропозиції або посилання на будь – які заборонені продукти або послуги. Разом з тим, кількість показів такої реклами буде менше (або взагалі буде нульовим). Щоб дізнатися більше про цю зміну і про те, як воно вплине на вашу рекламу, відвідайте Довідковий центр для рекламодавців.
1) Переконайтеся, що всі дані, що збираються, одержувані або похідні від вашої реклами на Facebook або Instagram («дані Facebook з реклами»), будуть доступні тільки тим, хто діє від вашого імені, наприклад вашому постачальнику послуг. Ви несете відповідальність за те, щоб ваші постачальники послуг захищали будь-які рекламні дані Facebook або будь-яку іншу інформацію, отриману від нас, за обмеження використання ними цієї інформації, а також за її конфіденційність і безпеку.