Vitek розширив колекцію кімнатних антен

481

У квітні у продаж новинка надійде від Vitek – телевізійна антена VT-3861 BK. Модель оснащена функцією прийому цифрових і аналогових телеканалів і радіопрограм на частотах VHF – 47-230 МГц і UHF – 470-860 МГц.


Vitek розширив колекцію кімнатних антен

Кімнатна антена Vitek обладнана вбудованим підсилювачем слабкого сигналу з трирівневої регулюванням. Для поліпшення якості зображення досить повернути регулятор потужності посилення сигналу і налаштувати найбільш оптимальний прийом каналів. При наявності зовнішньої антени, можна підсилити сигнал, підключивши її до спеціального гнізда кімнатної.

Новинка також оснащена регульованими розсувними телескопічними диполями для покращення прийому діапазонів VHF і FM частот. Модель також оснащена індикатором живлення і входом для зовнішньої антени.

В комплект входить зовнішній AC/ DC адаптер. Вхідна напруга AC – 220-240 Ст., а робоча напруга DC – 12 Ст./ 100 мА., завдяки чому можливе використання антени при підключенні до джерела живлення 12 Ст.

Кімнатна антена Vitek проста в застосуванні. Досить підключити антенний штекер до відповідного роз’єму телевізора, вставити шнур в розетку і включити прилад за допомогою кнопки «on» і модель готова до роботи.

Рекомендована роздрібна ціна VT-3861 BK – 1020 руб.