Vitek повнила колекцію радиочасов

444

У роздрібному продажі з’явиться новинка від бренду Vitek – радіогодинник VT-6600 BK. Модель виконана в чорному кольорі і поєднує в собі функції годинника, радіоприймача і будильника.


Vitek повнила колекцію радиочасов

Новинка обладнана 1,8-дюймовим РК-дисплеєм з м’якою підсвічуванням. На відміну від стандартного LED-дисплея, інформація, що транслюється на монітор, краще сприймається і приємніше для ока. За допомогою спеціального перемикача можна відрегулювати яскравість дисплея, налаштувати його «під себе».

Модель оснащена FM/AM радіо. Для зручності користувачів в новинку була впроваджена функція цифрової індикації радіостанцій, тобто частота, на якій здійснюється мовлення тієї чи іншої радіостанції, відображається на дисплеї в цифровому форматі. Завдяки цим доповненням, радіослухачів завжди буде знати, на яку хвилю fm-радіо.

Радіогодинник VT-6600 BK забезпечені функцією будильника. При цьому пробудження можливе як під стандартні сигнали, запрограмовані в моделі, так і під музику улюбленої радіостанції. Якщо будильник увімкнено, на дисплеї радиочасов висвітитися відповідний символ.

У модель також додана функція короткого сну і таймер автоматичного відключення. Передбачений і лінійний вхід для підключення зовнішніх джерел звуку, наприклад, mp3-плеєра. В такому випадку, звук буде транслюватися на динамік радиочасов.

Електроживлення моделі здійснюється від AC/ DC адаптера, який додається в комплекті. Рекомендована ціна для роздрібного продажу VT-6600 BK – 750 крб.