Укладка ламината

12-4-2017

Мене звати Роман. Мій досвід в укладанні ламінату та паркетної дошки з 2010 року. Виконую укладання ламінату будь-якого типу, всіх виробників. Роботи виробляю в приміщеннях будь-якої складності та обсягу, від невеликого коридору в квартирі до 4-х поверхового котеджу. Працюю як один, так і в складі бригади. У нас найкраща укладка ламината. Зі мною в команді працюють ще кілька дуже досвідчених майстрів. Ви гарантовано залишитеся задоволені результатом нашої роботи. Результати своїх робіт я зазвичай публікую в своєму профілі в Инстаграмм або в групі ВК. Там Ви знайдете багато цікавих фото і відео моїх робіт. Для того, що б переступити до укладання ламінату необхідно купить:
ламінат з запасом приблизно 7 % від площі приміщення (НЕ ЗАБУВАЙТЕ ПРО ЗАПАС ЛАМІНАТУ! );
підкладку під ламінат (при укладанні на бетонну основу бажано ще і пароізоляційну плівку);
широкий скотч для кріплення підкладки між собою;
Для монтажу плінтуса необхідно придбати:
плінтус. Що б правильно розрахувати кількість плінтуса заміряйте периметр приміщення, стандартний пластиковий плінтус зазвичай продається палицями по 2.5 метра;
кути та інші елементи. Пластиковий плінтус окремо комплектується внутрішніми і зовнішніми кутами, заглушками і сполучними елементами. Заздалегідь порахуйте кількість кутів в приміщенні, так само прорахуйте скільки з’єднувальних елементів вам знадобитися, це не складно зробити, знаючи що довжина однієї палиці плінтуса 2.5 метра. Наприклад: якщо довжина стіни 4 метри, то на неї потрібен 1 з’єднувальний елемент. Заглушки бувають ліві і праві, зазвичай розфасовані парами.
Кріплення для пластикового плінтуса. Пластиковий плінтус зазвичай кріплять до стіни на дюбель цвяхи чи дюбеля і саморізи. якщо стіна гіпсова або дерев’яна то просто саморізами. Розмір дюбель цвяха для цієї задачі зазвичай 6*40.
Кріплення МДФ плінтуса. Для кріплення МДФ плінтуса можна використовувати спеціальні кліпси, або рідкі цвяхи – типо “Момент-монтаж”