У росії почалися продажі смартфонів tcl 20 pro 5g і tcl 20b

32

Компанія tcl оголосила про початок продажів в росії смартфонів 20-ї серії. У нову лінійку увійшли моделі tcl 20 pro 5g і tcl 20b.

tcl 20 pro 5g

У tcl 20 pro 5g встановлений 6,67-дюймовий amoled-екран, вигнутий з двох сторін. Він виготовлений на власному виробництві, має інтегровану фронтальну камеру і застосовує технологію оптимізації зображення nxtvision. Підтримка останньої базується на виділеному екранному процесорі нового покоління, який використовує два rgb-датчика освітленості. Для оптимізації зображення застосовуються функції ші, які дозволяють в реальному часі визначати тип контенту на екрані і автоматично адаптувати колір, контрастність і різкість.

Екран tcl 20 pro 5g отримав високу оцінку в тестах незалежної лабораторії dxomark (89 балів), тим самим віднесла цю модель до числа кращих мобільних пристроїв за параметрами екрану.

Tcl 20 pro 5g відноситься до числа перших смартфонів tcl з основною квадрокамерою з технологією оптичної стабілізації зображення (ois). Це допомагає домагатися професійної якості знімків навіть в складних умовах.

Квадрокамера складається з основного модуля на 48 мп з сенсором sony imx, надширококутної камери, модуля для макрозйомки з автофокусом і сенсора глибини різкості.

Фронтальна камера має роздільну здатність 32 мп, підтримує режим hdr і завдяки використанню сенсора із заднім підсвічуванням дозволяє створювати чіткі і яскраві знімки навіть при зйомці проти сонця або в тіні.

У смартфонах tcl 20 pro 5g і tcl 20b застосовується технологія оптимізації зображення nxtvision. Ця розробка tcl забезпечує насиченість і точність передачі кольору, чітку деталізацію і високий контраст. Вона також пропонує ряд функцій для турботи про зір і зниження навантаження на очі.

Модель tcl 20 pro 5g пройшла перевірку google за програмою android enterprise recommended на відповідність стандартам безпеки і вимогам до продуктивності для корпоративного використання.

Ємності батареї смартфона досить для активного використання протягом усього дня.

Модель tcl 20 pro 5g продається за рекомендованою роздрібною ціною 39 990 рублів.

tcl 20b

Tcl 20b оснащений високоякісним 6,52-дюймовим ips-екраном, доповненим фірмовою технологією оптимізації зображення nxtvision.

Його основна камера з роздільною здатністю 50 мп дозволяє робити знімки з високою деталізацією практично при будь-якому освітленні завдяки подвійному фазовому автофокусу. Він працює на 60% ефективніше автофокусу в камерах смартфонів попереднього покоління.

Смартфон оснащений накопичувачем об’ємом 64 гбайт і має можливість розширення пам’яті за рахунок установки карти ємністю до 512 гбайт.

Tcl 20b доступний за рекомендованою роздрібною ціною 13 990 рублів.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд смартфона samsung galaxy z fold3 5g . Новий samsung galaxy z fold3 5g отримав посилену рамку з армованого алюмінію, його дисплей став на 80% більш зносостійким і до всього іншого обзавівся підтримкою стилуса. Детальніше про це читайте в статті “огляд samsung galaxy z fold3 5g : нова віха в історії складних смартфонів”.

читайте також: