Android-ігри в наступному році з’являться на windows-комп’ютерах

33

У четвер відбувся щорічний захід game awards. Як видно з назви, воно присвячене відеоіграм і пов’язаним з ними питанням. В рамках заходу google оголосила, що в наступному році ігри з android отримають вбудовану підтримку на комп’ютерах під управлінням windows 10 і 11. Це означає, що не потрібно буде більше шукати обхідні шляхи для запуску android-ігор на великих екранах, таких як трансляції з мобільних пристроїв або емулятори на зразок bluestacks.

Замість цього google дозволить грати за наявності свого облікового запису без необхідності встановлювати стороннє програмне забезпечення або бути власником смартфона. При цьому буде підтримка клавіатури, миші і будь-яких сумісних з комп’ютерами периферійних пристроїв.

Все це стане можливим завдяки windows-додатком google play games. Можна буде без проблем перемикатися між android і windows, не втрачаючи ігровий прогрес.

Анонс був не найдокладніший і невідомо, чи відноситься це до всіх доступних на android ігор. Залишається стежити за аккаунтом google play в твіттері і чекати появи додаткової інформації.