Transcend анонсувала цифрову 7-дюймову фоторамку

484

Компанія Transcend Information випустила цифрову 7-дюймову фоторамку T. photo 720. Цифрова фоторамка має чіткої TFT-панеллю високої чіткості (800×480 пікселів) і 2 Гб вбудованої пам’яті.

Щоб зробити роботу з фоторамкою простою і зручною, дизайнери Transcend оснастили T. photo 720 інтуїтивно зрозумілим керуванням – клавіші знаходяться під широкоекранним дисплеєм, в точності під іконками виведеного на екран меню. Додатково, користувачі можуть вибрати горизонтальну або вертикальну орієнтацію T. photo 720, використовуючи легко регульовану підставку.

T. photo 720 підтримує найбільш популярні графічні формати, які використовуються сучасними фотокамерами і мобільними телефонами, а також володіє рядом інноваційних функцій. T. photo 720 включає унікальний MyShow – інструмент з безліччю опцій для створення слайд-шоу, AOS (Automatic Orientation Sensor) – сенсор для визначення ландшафтного або портретного режиму відображення знімків і NaturaTone – інтелектуальний механізм поліпшення природного відображення кольору шкіри, що забезпечує високу якість зображення. Крім того, T. photo може бути використана в якості настільного годинника і календаря, годинника і радіо або будильника і годин. Календар T. photo дозволяє користувачам призначати на важливі дати нагадування, наприклад такі, як дні народження рідних. Для максимальної зручності, T. photo навіть оснастили можливістю встановлювати в якості дзвінка будильника MP3-мелодію або FM-радіо.

T. photo 720 оснащена універсальним карт-рідером, який працює з усіма форматами карт пам’яті, які використовуються цифровими фотоапаратами. До спеціального новому слоту MobileCard можна без використання адаптера підключати карти M2 і microSD. Це дозволить швидко отримувати доступ до перегляду відео та фотознімків, зроблених мобільними телефонами. T. photo оснащена USB-коннектором для підключення флеш-накопичувачів, що дає можливість швидко представити друзям і рідним мультимедійні файли. З підключеного до T. photo накопичувачі, флеш-драйву або карти пам’яті, автоматично запускається показ музики, фотографій і відеокліпів.

Щоб користуватися T. photo 720 можна було на відстані, розробники оснастили фоторамку пультом дистанційного керування. Це дозволяє управляти відтворенням відео і музики, не торкаючись до кнопок самої фоторамки.