Телевізори philips другої половини 2021 року: підтримка hdmi 2.1, 4-сторонній ambilight і oled нового покоління із захистом від вигорання

83

Компанія tp vision 31 серпня провела велику презентацію, представивши широке оновлення аудіо-відеотехніки philips. Ми вже писали про нові tws-навушниках philips fidelio t1, але нові телевізори заслуговують окремої уваги хоча б тому, що старші моделі телевізорів philips завжди представляли максимальний набір сучасних технологій, приправлених приємними бонусами у вигляді ambilight, вбудованих саундбарів bowers&wilkins і використання в обробці дизайнерських матеріалів — акустичних тканин і натуральної шкіри для пультів дистанційного керування.

Найголовніше

 • у старших моделях використовуються oled-панелі нового покоління з підвищеною яскравістю і новим захистом від вигорання.
 • новий процесор philips p5 5 покоління з розширеними можливостями ai.
 • нова серія телевізорів miniled, з більш яскравим підсвічуванням і кращою керованістю завдяки збільшенню точок підсвічування.
 • підтримка hdmi 2.1 для низької затримки в іграх і більш плавної картинки при перегляді потокового відео в більшості моделей.
 • 4-стороння підсвічування ambilight з’явилася у більшого числа моделей (а 2-сторонньої вже не залишилося, тільки 3-стороння).

Топові телевізори philips oled + 986 і oled+ 936

Старша модель philips oled + 986 буде випускатися тільки з діагоналлю 65 дюймів. Вона оснащується саундбаром bowers&wilkins сумарною потужністю 70 ват. У його оформленні використовується акустична тканина kvadrat, а пульт дистанційного керування оброблений шкірою muirhead (у нас є огляд телевізора philips 55pus9435, в якому це все можна побачити, включаючи відео). Для цього телевізора опціонально буде доступна наповна підставка-його можна встановлювати або на стіну, або на підлогу.

Модель телевізора philips oled + 936 відрізняється іншим саундбаром, з сабвуфером і схемою акустики 3.1.2 і буде випускатися з діагоналями 48, 55 і 65 дюймів, що говорить про те, що їй уготована більш популярна роль.

Що нового в телевізорах philips oled + другої половини 2021 року

 • процесор p5 5 покоління з окремим ai-співпроцесором, що підтримує новий алгоритм класифікації контенту, який в автоматичному режимі виявляє і виділяє кіно-контент, пропонуючи різні варіанти перегляду фільмів.
 • нові алгоритми ai machine learning sharpness, ai smart bit enhancement 2.0 і поліпшені функції алгоритму perfect natural reality, що підвищують якість изоражения в режимі реального часу в дозволі 4к.
 • високоефективні oled-панелі нового покоління зі збільшеною на 20% піковою яскравістю і фірмовою технологією захисту від вигорання «anti-burn-in».
 • нова функція ambient intelligence синхронізує датчик освітленості з функціями ші для оптимізації якості зображення відповідно до рівнів навколишнього освітлення.
 • підтримка hdr10 + adaptive, що використовує метадані hdr10 + і оптимізує контент для кожної сцени в залежності від умов освітленості.
 • новий режим fast motion clarity, в якому використовується алгоритм додавання чорного кадру з частотою 120 гц для створення плавного руху з підвищеною чіткістю.
 • підтримка calman ready для автоматичного калібрування передачі кольору відповідно до галузевих стандартів.
 • розширення можливостей завдяки hdmi 2.1-підтримка змінної частоти оновлення екрану при перегляді потокового відео і низької затримки сигналу для онлайнових ігор.

Телевізори philips miniled 9636 і miniled 9506

Нова серія телевізорів philips miniled представлена моделями miniled 9636 і miniled 9506 , які вийдуть з діагоналями 5 і 75 дюймів. Це телевізори з android tv 10 версії, роздільною здатністю 4к і 4-сторонньої підсвічуванням ambilight. За словами представників компанії-виробника, тепер всі телевізори philips діляться на три категорії: хороші, краще і найкращі, маючи на увазі звичайні рк-телевізори зі світлодіодним підсвічуванням, телевізори miniled і oled-телевізори.

Серія телевізорів philips miniled 9636 також відрізняється вбудованим саундбаром bowers&wilkins сумарною потужністю 70 ватт, з використанням в обробці тканини kvadrat, пульт дистанційного керування оброблений шкірою muirhead.

Серія телевізорів philips miniled 9506 використовує звичайну пару ніжок, а потужність її акустичних систем досягає 50 ват.

Всі ці новинки повинні з’явитися у продажу ще в цьому році, стежте за новинами у нас на сайті.

Для тих, хто хоче знати більше