Apple попросила співробітників надати дані про пройдену вакцинацію проти covid-19

79

На цьому тижні apple звернулася до всіх своїх співробітників в сша (через корпоративну розсилку) з проханням надати докладні дані про пройдену вакцинації від covid-19, повідомляє bloomberg.

Співробітників попросили добровільно повідомити до середини вересня, чи проходили вони вакцинацію. Запит був адресований до всіх співробітників, які працюють як в офісі, так і віддалено. У службовій записці вказувалося, що компанія apple має намір вибудувати безпечне робоче середовище і тому збирає необхідну для цього інформацію.

Відомо, що якщо інші великі технологічні компанії, такі як google і facebook, вже ввели обов’язкову вакцинацію для всіх своїх співробітників, то apple досі не зробила цього. У той же час, починаючи з минулого тижня, коли вакцина pfizer отримала схвалення fda, в корпоративній мережі з’явилися заклики до участі у вакцинації.

У своєму листі керівництво apple повідомляє, що зібрана від співробітників інформація про їх статус вакцинації буде прив’язана до решти персональних даних у внутрішній обліковій системі apple. За даними компанії, інформація збирається з метою забезпечення здорового і безпечного робочого середовища.

За даними bloomberg, apple вже запросила інформацію у співробітників в каліфорнії, вашингтоні і нью-джерсі з метою перевірки на відповідність місцевим законам.

Повідомляється, що дані про отримані вакцини будуть зберігатися конфіденційно, ця інформація не буде передаватися керівникам підрозділів. У той же час згадується, що правила використання інформації можуть змінитися.

Apple також повідомляє про надання оплачуваного відгулу для проходження вакцинації, а також оплачуваного лікарняного для тих, у кого виникнуть побічні ускладнення.

За оцінками експертів, в apple зараз проводиться оцінка того, коли співробітники зможуть повернутися до роботи в офісі. Спочатку планувалося, що, починаючи з 1 вересня 2021 року, вони будуть приходити в офіс три дні на тиждень. Однак через появу дельта-штаму covid-19 це рішення було відкладено як мінімум до січня 2022 року.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд смартфона samsung galaxy z fold3 5g . Новий samsung galaxy z fold3 5g отримав посилену рамку з армованого алюмінію, його дисплей став на 80% більш зносостійким і до всього іншого обзавівся підтримкою стилуса. Детальніше про це читайте в статті “огляд samsung galaxy z fold3 5g : нова віха в історії складних смартфонів”.

читайте також:

хакер вкрав у polynetwork $600 млн в криптовалюті і повернув половину на наступний день