Sony представила скляну звукову систему Sountina

348

Японська компанія Sony представила нову звукову систему класу HiEnd, що складається зі скляних динаміків у формі вузької труби.


Sony представила “скляну” звукову систему Sountina

Як кажуть в компанії, звук з “скляних труб” виходить за допомогою выбрационных хвиль зверху конструкції. Таким чином він виходить набагато більш високої якості, у порівнянні з усіма попередніми моделями.

Нова система містить одне принципове нововведення: для слухача зовсім неважливо де саме перебувати в кімнаті, в будь-якій частині приміщення буде високоякісне звукове оточення. Нагадаємо, що у випадку звичайних систем слухачеві для того, щоб отримати ефект “звук навколо” необхідно перебуває з певної точки по відношенню до задніх і фронтальних динаміків, а також сабвуфера.

Розробка, що отримала назву Sountina, поставляється з декількома динаміками-сателітами, розмір яких порівнянний з розміром тенісного м’яча (їх вага становить 70 грам).

Нова “скляна” система призначена для роботи з великими проекційними телевізорами і високоякісними стереосистемами.

Інженери кажуть, що розробка Sountina тривала три роки і за її підсумками вдалося створити унікальну конструкцію, що складається з метрової труби, нового вібраційного динаміка, а також системи, яка спочатку позиціонує звук вертикально, а потім поширює його горизонтально по всьому об’єму приміщення.

У базовій комплектації ціна системи становить 10 000 доларів, продажі новинки почнуться в червні. На початку система буде продаватися в Європі і США, потім вона надійде на російський ринок.

В Sony говорять, що очікують продажу кількох сотень систем за перший рік, причому покупцями новинки стануть дорогі ресторани, престижні готелі і конференц-зали, а також поціновувачі якісного, здатні заплатити певну суму за одні лише динаміки, повідомляє CyberSecurity.