Sony поповнила лінійку медіа-плеєрів Walkman

552

Компанія Sony поповнила сімейство новітніх цифрових медіа-плеєрів Walkman новими моделями серії NWZ-A720 і NWZ-A820.


Sony поповнила лінійку медіа-плеєрів Walkman
Sony пополнила линейку медиа-плееров Walkman
Sony поповнила лінійку медіа-плеєрів Walkman

Тонкі моделі серії NWZ-A820 і NWZ-A720 випускаються в чотирьох варіантах колірної обробки (чорний, сріблястий, золотистий і рожевий) і оснащуються внутрішньою пам’яттю 16, 8 і 4 ГБ. Моделі NWZ-A829 і NWZ A729 (16 ГБ) можуть зберігати до 62 годин відео зі звуком або 3800 пісень, у той час як моделі NWZ-A828 і NWZ-A728 (8 ГБ) забезпечує відтворення до 30 годин 40 хв відео/аудіо або 1850 пісень, а NWZ-A826 і NWZ-A726 (4 ГБ) – до 15 годин відео зі звуком або 925 пісень.

Завдяки потужному акумулятору моделі серії NWZ-A720 можуть працювати в режимі перегляду відео до 10 годин або до 36 годин у режимі безперервного прослуховування музики. Моделі зі стерео Bluetooth серії NWZ-A820 відтворюють до 7 годин відео або до 15 годин музики.

Плеєри серії NWZ-A820 забезпечать передачу аудіофайлів та інформації про назву пісні/виконавця на мікро Hi-Fi системи (що використовують технологію стерео Bluetooth) – Sony CMT-HX70BTR і CMT-HX50BTR.

Всі Walkman серій NWZ-A720 і NWZ-A820 оснащені яскравим 2,4-дюймовим QVGA-екраном, що забезпечує відтворення відео зі швидкістю до 30 кадрів в секунду з високою контрастністю та чудовою передачею кольору. Для більшої зручності відеозаписи і фотографії можна переглядати в будь-якому положенні екрану (зліва, вертикально, праворуч). Передбачений режим слайд-шоу для перегляду фотографій з вибраним музичним супроводом.

Як і всі моделі Walkman, плеєри серій NWZ-A720 і NWZ-A820 підтримують широкий спектр медіа-форматів, включаючи Windows Media Audio (WMA) з підвищеним ступенем безпеки, формати AAC (без захисту авторських прав), MP3 і лінійний ІКМ аудіосигнал, а також формат JPEG для перегляду фотографій. Високоякісні відеокодеки підтримують відтворення файлів формату AVC (H. 264/AVC) Baseline Profile, MPEG-4.

Моделі серій NWZ-A720 і NWZ-A820 дозволяють насолоджуватися не тільки файлами з медіа-колекції, але і відтворювати підкасти і відео, завантажені з веб-сайтів з Інтернету.

Сертифіковані для Windows Vista, нові плеєри мають логотип Microsoft”s PlaysForSure, що означає сумісність з великою кількістю мережевих медіа-провайдерів. Переносити файли з комп’ютера на плеєр серії W820 легко завдяки програмі Windows Media Player 11 (режим «drag-and-drop») або входить в комплект програмного забезпечення Sony Media Manager для Walkman.

Відтворення високоякісного звучання музики забезпечується комплексною системою Clear Audio, об’єднує чотири аудіотехнології. Особливістю поставляються в комплекті 13,5 мм навушників серії EX є наявність великих мембран для динамічного відтворення розширеного частотного діапазону, включаючи глибокі і потужні баси. Розроблена Sony технологія поліпшення цифрового звуку (DSEE), відновлює високі частоти, які знижуються при записі аудіо зі стисненням, забезпечуючи відтворення більш природного звуку, близького до початкового джерела. Технологія Clear Stereo запобігає «проскакивание» аудіосигналів між лівим і правим каналами, що дозволяє відтворювати більш чистий і об’ємний стереозвук. Технологія Clear Bass посилює відтворення без спотворень сигналу в діапазоні низьких частот. Крім того, 5-смуговий еквалайзер, процесор обробки звуку VPT Acoustic Engine і система автоматичного регулювання рівня гучності Dynamic Normalizer забезпечують додаткове поліпшення якості звучання музики.

Плеєри серії NWZ-A720 і NWZ-A820 зручні у використанні завдяки інтуїтивно зрозумілому екранному меню і вдосконаленим функціям відтворення і пошуку файлів, а супершвидкий режим прокрутки дозволяє легко знайти потрібний трек.

Плеєри Walkman серії NWZ A720 NWZ-A820 надійдуть у продаж у квітні 2008 року.