Семь причин купить мотоблок

12-20-2017

Перелік робіт на городі, в саду, на фермі або особистому підсобному господарстві дійсно великий. Доводиться не тільки культивувати грунт або садити картоплю, але і перекачувати воду, перевозити овочі та інвентар, прибирати снігові завали, косити траву, межевать грунт. Весь цей труд можна автоматизувати, якщо купити мотоблок – пристрій продуктивне і потужне. Ми розповімо про Семь причин купить мотоблок.

ЧОМУ ВАРТО КУПИТИ МОТОБЛОК?
Чому ж варто придивитися до мотоблоку, якщо маєте земельну ділянку? Сім причин придбати мотоблок:

Мотоблоки вважаються воістину багатофункціональними пристроями. Великий вибір навісного обладнання дозволяє використовувати їх для різних сільськогосподарських завдань. Тільки обов’язково уточніть в інтернет-магазині при покупці мотоблоку, яке навісне обладнання до нього підходить і що можна робити з допомогою даної техніки.

Мотоблоки можуть впоратися з будь-яким типом ґрунту – від м’яких і піщаних грунтів до важкої цілини. Тут важливо правильно підібрати агрегат під характеристики конкретної ділянки.

Ресурс мотоблока дозволяє працювати їм близько 7-12 років. Якщо вчасно проводити технічне обслуговування машини: міняти фільтри, прокладки, сальники, масло – Ви гарантовано продовжите термін життя техніки.

Будь-які, навіть важкі мотоблоки нескладно зберігати. Для них не доведеться облаштовувати гараж або окремий бокс.

У порівнянні з трактором вартість мотоблока істотно нижче, при цьому в функціональності і потужності він не поступається своєму громіздкого «побратиму». Для важких моделей є комплекти для переобладнання мотоблока в мототрактор, що практично стирає межі між мотоблоком і минитрактором.

Невибагливість в обслуговуванні. Багато дизельні та бензинові мотоблоки господарі перебирають вручну. Дозаправка не викликає проблем. Заміна витратних матеріалів здійснюється безпосередньо на ділянці. Єдиною важливою умовою стає замовлення правильних запчастин.

Мотоблоки дійсно полегшують працю. Вони економлять час і сили оператора.