Samsung представив принтери для малого бізнесу

427

Компанія Samsung Electronics представила нові швидкі і компактні чорно-білі лазерні принтери ML-1640 і ML-2240. Ці пристрої, які економлять робочий простір і поставляються в двох колірних рішеннях, забезпечують користувачам низьковитратну, високошвидкісну і безшумну друк.


Samsung представив принтери для малого бізнесу
Samsung представил принтеры для малого бизнеса
Samsung представив принтери для малого бізнесу

Нові чорно-білі лазерні принтери, що демонструють високу продуктивність, відрізняються особливим стилем: ML-1640 — глянцево-чорний, а ML-2240 — поєднує чорний і сірий кольори. Заради економії часу користувачів передбачені додаткові зручності — вихідний лоток нагорі принтера збирає відбитки, а подаючий лоток ємністю 150 аркушів мінімізує необхідність у постійному підкладанні папери.

Відповідаючи потребам завантажених офісів, ML-1640 демонструє швидкість друку 16 стор/хв, а ML-2240 — цілих 22 стор/хв (A4), зводячи до мінімуму очікування закінчення роздруку великих документів.

Зручний світлодіод сигналізації помилок (Error LED) дозволяє ідентифікувати проблеми, що виникають швидко, не порушуючи робочого ритму. Кнопка економії тонера (Toner Save) на обох моделях надає опцію друку з зменшенням його витрати на 30%. Це не тільки допомагає знизити витрати, але і підвищує ефективність, заощаджуючи ресурси.

Обидва принтера працюють з мінімальним рівнем акустичних шумів, не відволікаючи людей від роботи. У ML-1640 цей рівень становить 50 дБ, а у ML-2240 — 51 дБ.

Нова лінійка Samsung розроблена спеціально для бізнесу — від малих домашніх офісів до корпоративних робочих груп. На додаток до принтерів Samsung також поставляє розширений ряд програмних рішень з друку, що дозволяють використовувати принтери з максимальною ефективністю.