Samsung представив 14-дюймовий ноутбук R410

385

Компанія Samsung Electronics представила новий широкоекранний 14,1-дюймовий ноутбук R410 із збільшеним ресурсом автономної роботи, призначений насамперед для мобільних користувачів.


Samsung представив 14-дюймовий ноутбук R410
Samsung представил 14-дюймовый ноутбук R410
Samsung представив 14-дюймовий ноутбук R410

При однаковому зовнішньому вигляді внутрішня частина R410 буде виконана в двох рішеннях: у глянцевому покритті кольору «сріблястий металік» або класичному, стриманому чорному кольорі.

Samsung R410 створений на базі двоядерних процесорів Intel Core 2 Duo. Крім вдосконаленого процесора, він забезпечений вбудованою відеокартою ATI Radeon Xpress 1250, Windows Vista, 1,3-мегапіксельною камерою, стереосистемою з підтримкою 3D-ефектів і слотом PCI Express (34 мм), що забезпечує підключення широкого ряду зовнішніх пристроїв, у тому числі мультимедіа — наприклад, ТВ-тюнерів або карт відеозахоплення. Завдяки наносеребряному покриттю Bacteria Free Silver-Nano клавіатура цього ноутбука володіє бактерицидними властивостями, захищаючи користувача від шкідливих мікробів.

Підтримка Bluetooth v2.0+ EDR і Wi-Fi забезпечать можливість підключення до Інтернету.

Передову функціональність забезпечує цілий ряд фірмових технологій, у тому числі Super Bright і Anti-Reflection, що підвищують зручність роботи і читабельність дисплея навіть при яскравому освітленні; режими Speed-up або Silent, що забезпечують максимальну продуктивність, або безшумну роботу; Samsung Recovery Solution II для швидкого відновлення системи, що вимагає всього 10 ГБ дискового простору і 10 хвилин на відновлення; захист даних за допомогою пароля HDD Password та ін.

Крім того, підвищена міцність і надійність корпусу забезпечує тривалу експлуатацію навіть в несприятливих умовах. Розміри моделі – 338,9×247,5×37,95 мм, вага складає 2,4 кг.