Samsung готується вбудувати сонячні елементи в розумні годинник galaxy watch

46

Samsung розглядає можливість живлення розумних годин galaxy watch від сонячних батарей. Вони можуть бути вбудовані в ремінці гаджетів.

До такого припущення прийшли експерти після виявлення дослідниками порталу letsgodigital патентної заявки, поданої ще в 2019 році. Невідомий раніше документ був опублікований 16 вересня управлінням сша з патентів і товарних знаків (uspto).

У матеріалах патенту описуються розумні годинник galaxy watch з сонячними батареями на ремінці. У самому патенті немає згадок про їх застосування та ефективності. Однак елементи показані на прикладених до патенту ескізах.

Експерти відзначають, що сонячні елементи поки ще не досягли того рівня досконалості і автономності, щоб ними можна було повністю замінити традиційні рішення для зарядки акумуляторів. У той же час для пристроїв з високими потребами в безперервному отриманні електроенергії неприпустимі простої через відсутність харчування. Тому, вважають експерти, samsung може розглядати застосування сонячних елементів поки тільки як експериментальну альтернативу, здатну продовжити термін їх роботи і зарядити годинник в тих місцях, де немає електромереж.

Оскільки samsung galaxy watch 4 були представлені зовсім недавно, очікувати швидкого випуску нових моделей з сонячними батареями поки не доводиться. Тим не менш, з великою ймовірністю можна припустити, що samsung дійсно працює над цією технологією, плануючи реалізувати її в наступному поколінні смарт-годин.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд компактної клавіатури razer blackwidow v3 mini hyperspeed . Razer blackwidow v3 mini hyperspeed в компактному форм-факторі 65% пропонує відразу кілька можливостей бездротового і проводового підключення, має індивідуальну rgb-підсвічування кожної клавіші і випускається у варіантах з перемикачами razer green і yellow. Детальніше про це читайте в статті “огляд компактної клавіатури razer blackwidow v3 mini hyperspeed : перший пішов”.

читайте також:

tesla вживає заходів для зниження аварійності електромобілів на автопілоті