Philips анонсував домашній DVD-кінотеатр HTS9810

419

На виставці IFA2008 в Берліні компанія Philips представила свій новий домашній DVD-кінотеатр HTS9810. Новинка може похвалитися революційною технологією об’ємного звучання Cinema Sound 9.1.

Новий домашній DVD-кінотеатр, виконаний в преміальної дизайн-концепції Philips Design Collection, виготовлений з високоякісних матеріалів, має плавними контурами, оснащений елегантною сенсорною панеллю керування з підсвічуванням екрану і клавіш.

Акустична система включає чотири колонки, сабфувер, виділений центральний динамік, а також надкомпактний блок (DVD-програвач і підсилювач), який може кріпитися до стіни або розташовуватися на підлозі. Бездротові задні динаміки дозволяють позбутися від кабелів, що йдуть по всій кімнаті.

Використання технології Philips 9.1 Cinema Sound, в основі якої лежить винайдена Philips система Ambisound, дозволяє колонках 5 формувати звучання 9.1 прямо у вас в кімнаті. Для більш повного відтворення атмосфери кінотеатру всі чотири додаткових колонки оснащені малоинтенсивной «киноподсветкой», розміщеній біля основи. Підсвічування гасне, коли фільм починається, і включається, коли відтворення зупиняється.

Всі колонки оснащені високоякісними 18-міліметровими м’якими купольними твітерами і 2,5-дюймовими вуферами для звичайного відтворення звуку 5.1, а також двома додатковими спеціально спрямованими 2,5-дюймовими динаміками повного діапазону. Разом вони формують звуковий ефект 9.1 Cinema Sound.

Сабвуфер, відрізняється 150-ватним цифровим підсилювачем класу D, відповідає за чистоту і деталізацію басів. Технологія обробки звуку Philips DoubleBASS підсилює глибину і інтенсивність звучання музики і кіно, «повертаючи» найглибші, нечутні басові ноти в чутний частотний діапазон, створюваний сабвуфером.