Intel core i9-12900hk 12-покоління (h55) виявився краще новітнього чіпа apple m1 max

23

Як повідомляє видання wccftech, деяким дослідникам вдалося взяти участь в закритих тестах ноутбука на базі нового мобільного процесора intel core i9-12900hk 12-покоління (h55), випуск якого намічений на перший квартал 2022 року. Разом з ним з’явиться також дуже очікувані ринком відеокарти дискретної графіки arc alchemist. Згідно з результатами проведених тестів, проведеним в рамках закритого тестування geekbench, новий чіп intel виявився найпродуктивнішим серед усіх конкурентів на ринку.

Ноутбук, який використовувався для тестування, ще не випущений, а результати проведеного тестування відсутні в загальнодоступній офіційній версії бази даних geekbench. Це дозволяє зробити висновок, що тест проводився в рамках внутрішньої процедури тестування intel або виробника ноутбука. Його результати стали загальним надбанням тільки завдяки скріншотам.

Процесор intel core i9 – 12900hk несе 14 ядер і обслуговує 20 потоків команд. Він відноситься до сімейства alder lake, його найбільш продуктивної частини alder lake-p. Очікується, що в майбутньому з’явиться також ще й серія alder lake-s з чіпами, оснащеними 16 ядрами і 24 потоками.

Як показує скріншот тесту, базова частота процесора core i9-12900hk становить 2,9 ггц. Експерти пояснюють цей вибір скоріше за все параметрами роботи енергоефективних ядер. Максимальна частота вказана як “371 мгц”, що явно є помилкою. Можливо, мова йде про частоту 3,71 мгц, оскільки код в назві процесора вказує, що дана модель допускає розгін.

За результатами тестування, чіпу вдалося продемонструвати найвищу продуктивність з усіх відомих мобільних процесорів; включаючи продукти серії tiger lake-h45 і мобільний zen3. Він залишив позаду навіть новий чіп apple m1 max, анонсований буквально днями.

Новий процесор intel показав результат 1851 балів на одноядерних операціях і 13256 балів на багатоядерних операціях.

Хоча apple і хвалилася недавно, що їй вдалося домогтися істотного приросту продуктивності на підтримці графічних операцій, продуктивність m1 max на звичайних обчислювальних операціях залишилася колишньою, як у m1. В даний час вона представлена в базі даних geekbench декількома результатами, кращим з яких є: 1785 балів на одноядерних операціях і 12761 балів на багатоядерних операціях.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд кращих процесорів для ігор . Вибрати кращий процесор для ігор непросто – для кого-то кращим може бути найдоступніший процесор, для інших – найпродуктивніший. Ми намагаємося враховувати всі фактори і публікуємо регулярно оновлюваний матеріал, в якому намагаємося рекомендувати дійсно кращий процесор для ігор в будь – якій ціновій категорії-від $100 до топового сегмента. Детальніше про це читайте в статті “кращий процесор для ігор : поточний аналіз ринку”.

читайте також: