Переваги одноповерхового будинку

7-23-2019

 

Переваги дерева як будівельного матеріалу незаперечні. Все частіше заміські будинки зводять з різних деревних матеріалів. Одним з найбільш популярних матеріалів є профільований брус, з якого можна побудувати як одноповерхові, так і двоповерхові будинки. Покупці вибирають будинку з бруса під ключ різної планування та поверховості. У кожного варіанту є власні гідності.

Також красивые одноэтажные дома можна знайти безліч. Одноповерхові будинки з бруса краще вписуються в заміський ландшафт. Звичайно, мова йде не про зону близькою до міста і не про приватному секторі в місті, де земля дуже дорога, а маленькі ділянки. В результаті площа будинку збільшується за рахунок поверховості. Трохи далі від міст ділянки просторіше, ландшафти цікавіше і одноповерхові будинки виглядають гармонійно. У будинках з бруса з одним поверхом немає необхідності облаштовувати сходів. Це спрощує будівництво, звільняє простір, яке було б холом і займалося сходами. Одноповерховий будинок краще підходить для сімей, де є літні люди і маленькі діти, оскільки саме сходи стає причиною багатьох травм. Також хочемо вам порекомендувати продажа домов в костроме

Будинок з кількістю поверхів більше одного чинить на фундамент велике навантаження, отже, основа повинна бути більш потужним. Це відбивається на термінах будівництва і на вартості. Якщо ж розглядати одноповерховий будинок з бруса, то навантаження виявляється відносно невелика, що дозволяє скоротити витрати. Такий будинок може бути побудований на грунті абсолютно будь-якого типу. Одноповерховий будинок простіше експлуатувати і ремонтувати. Для нього навіть можна використовувати пічне опалення без облаштування водяного.

Косметичний та інший ремонт також простіше виконувати, коли стіни не підносяться на недосяжну висоту. При зведенні одноповерхового будинку з брусу значно спрощується будівництво. Навіть якщо будинок буде великим за площею, велику кількість будматеріалів не доведеться піднімати на рівень другого поверху і вище. Така робота необхідна тільки для облаштування даху. Не варто вважати, що одноповерхові будинки з бруса будуть відрізнятися деякою однообразностью. Зараз є можливість вибрати оригінальний проект такого будинку з готових, представлених компаніями, або замовити індивідуальний проект.