Нові ноутбуки Vaio серії FW: все для HD

613

Компанія Sony випустила нову серію ноутбуків VAIO FW, орієнтованих на формат HD. Нова серія крім стандартних сучасних функцій має широкий екран із співвідношенням сторін 16:9 і вбудований привід Blu-ray.

Цей широкоекранний 16,4-дюймовий ноутбук, побудований на базі двоядерного процесора Intel Core 2 Duo і графічного адаптера ATI.

WXGA++ дисплей з роздільною здатністю 1600×900 пікселів забезпечує широке робоче простір, а також можливість широкоформатного відтворення фільмів і персонального відео. Завдяки розширеній панелі синього, до якого людське око найбільш сприйнятливий, досягається ще більш точне колірне відтворення. Екран ЖК-дисплея на основі технології X-black дозволяє збільшити контрастність і зробити кольору ще більш натуральними. Ряд моделей оснащений подвійною лампою для більшої яскравості і візуального комфорту.

При перегляді фільмів у форматі HD ноутбуки Vaio серії FW забезпечать не тільки високу якість відео і звуку. Це досягається завдяки технології Dolby Sound Room.
Завдяки вбудованій камері Motion Eye можна робити якісні відео дозволу 1,3 мегапікселів.

Ряд моделей Vaio серії FW мають можливість відтворення і запису дисків формату Blu-ray, дозволяючи зберігати до 50 Гб відеоконтенту на одному диску. Всі програми, необхідні для роботи з мультимедіа контентом, включаючи Adobe Premiere Elements 4.0, VAIO Movie Story і Click to Disc/Editor, заздалегідь встановлені на комп’ютері.

Топові моделі цієї серії поставляються з двоядерним процесором Intel Core 2 Duo T9400 і графічним адаптером ATI Mobility Radeon HD3650.