Нова фоторамка від Philips

399

Компанія Philips почала продажі в Росії 8-дюймової фоторамки 8FF3CDW з високим дозволом екрану, режимом енергозбереження і підтримкою 9 видів карт пам’яті.

Фоторамка має дозвіл 800×600 і оснащена технологією imagen Pro, яка включає в себе 3 важливих елемента забезпечення точності кольорів, їх глибини та інтелектуальної налаштування контрастності. Imagen Pro покращує передачу відтінку шкіри, робить зображення більш чіткими та усуває мерехтіння, що дуже важливо для фотографій.

У фоторамці також використовується RadiantColor – це ексклюзивна технологія Philips для відображення невеликих фотографій в оптимальному форматі 4:3 шляхом посилення кольору по краях фотографій, які менше дисплея. Технологія видаляє чорні смуги, не спотворюючи зображення, але при цьому заповнюючи їм всю площу екрана.

Для простий і швидкого завантаження фотографій з комп’ютера на пристрій вбудований порт USB. А вбудований кард-рідер може зчитувати інформацію з 9 видів карт пам’яті: Compact Flash тип I, Secure Digital (SD), Secure Digital, SDHC, MMC, xD, Memory Stick, Memory Stick Pro, Memory Stick Duo, Memory Stick Pro Duo.

Крім того, пристрій оснащений функцією SmartPower: таймер включає або вимикає фоторамку у встановлений час для економії енергоспоживання. Фоторамка також має вбудований будильник, може переводити зображення в чорно-біле виконання і сумісна як з PC, так і з Mac.